سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

شارژدهی باتری گلکسی رینگ به 9 روز می‌رسد؛ حجم تولید اولیه مشخص شد

سامسونگ دیروز اطلاعات بیشتری درباره گلکسی رینگ منتشر کرد و امروز هم شاهد انتشار تصاویر جدید این حلقه هوشمند بودیم. حالا در گزارش‌هایی اعلام شده است که شارژدهی باتری این دستگاه به 9 روز می‌رسد و انتظار داریم که که غول کره جنوبی در اولین موج تولید انبوه، بین 400 تا 500 هزار واحد از این دستگاه تولید کند. براساس گزارش رسانه کره‌ای Financial News، سامسونگ در جلسه‌ای پیرامون گلکسی رینگ اعلام کرده است که شارژدهی باتری ...

سامسونگ دیروز اطلاعات بیشتری درباره گلکسی رینگ منتشر کرد و امروز هم شاهد انتشار تصاویر جدید این حلقه هوشمند بودیم. حالا در گزارش‌هایی اعلام شده است که شارژدهی باتری این دستگاه به 9 روز می‌رسد و انتظار داریم که که غول کره جنوبی در اولین موج تولید انبوه، بین 400 تا 500 هزار واحد از این دستگاه تولید کند.

براساس گزارش رسانه کره‌ای Financial News، سامسونگ در جلسه‌ای پیرامون گلکسی رینگ اعلام کرده است که شارژدهی باتری این حلقه بین 5 تا 9 روز خواهد بود. این رسانه او میگوید چنین عددی منطقی است، چون گلکسی رینگ نمایشگر ندارد و نباید انرژی زیادی مصرف کند. البته نباید فراموش کنیم که اندازه دستگاه هم کوچک است و نمی‌تواند باتری بزرگی داشته باشد.

این گزارش توسط رسانه TechM نیز تأیید شده است. این رسانه به نقل از «تی‌ام رو»، مدیر واحد سامسونگ موبایل، او میگوید پیش از هر بار شارژ مجدد گلکسی رینگ، می‌توانید بین 5 تا 9 روز از این دستگاه استفاده کنید. تی‌ام رو همچنین تأیید کرد که این حلقه هوشمند قابلیت برقراری تماس تلفنی ندارد.

سامسونگ در ابتدا چند گلکسی رینگ تولید می‌کند؟

در گزارشی متفاوت، رسانه کره‌ای ETNews مدعی شده است که حجم تولید انبوه اولیه گلکسی رینگ بین 400 تا 500 هزار دستگاه خواهد بود. این مقدار شاید چندان زیاد نباشد، اما تنها مربوط به تولید اولیه خواهد بود؛ پس اگر تقاضا برای این حلقه هوشمند زیاد باشد، مطمئناً حجم تولید افزایش خواهد یافت.

یکی از مشکلات سامسونگ در تولید این دستگاه ظاهر پیش‌بینی پرتقاضاترین اندازه برای گلکسی رینگ است؛ چون در MWC 2024 گفته شد که این محصول در 9 اندازه و سه رنگ تولید می‌شود تا افراد مختلف به‌راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

فعلاً مشخص نیست که حلقه گلکسی در چه تاریخی و با چه قیمتی به بازار می‌آید، اما مدیران سامسونگ تأیید کرده‌اند که این محصول در نیمه دوم سال 2024 عرضه خواهد شد.

خبرکاو