سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

سی و پنجمین جشنواره کودک و نوجوان جمعه در اصفهان آغاز می شود

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، مراسم افتتاحیه‌ سی و پنجمین جشنواره بین الملیل فیلمهای کودکان و نوجوانان؛ روز جمعه، ۱۴ مهرماه ساعت ۷ شب در مرکز همایش‌های بین‌المللی اجلاس سران اصفهان برگزار می‌شود؛ تمامی آیتم‌ها و محتواهای بصری و صوتی در این مراسم بر مبنای شعار جشنواره امسال، «به سمت قله» طراحی شده است. در این ارتباط مدیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان تصریح کرد: مجری برنامه محمد سلوکی است که همراه با مجری کودک شبکه پویا، احسان ...

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، مراسم افتتاحیه‌ سی و پنجمین جشنواره بین الملیل فیلمهای کودکان و نوجوانان؛ روز جمعه، ۱۴ مهرماه ساعت ۷ شب در مرکز همایش‌های بین‌المللی اجلاس سران اصفهان برگزار می‌شود؛ تمامی آیتم‌ها و محتواهای بصری و صوتی در این مراسم بر مبنای شعار جشنواره امسال، «به سمت قله» طراحی شده است.

در این ارتباط مدیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان تصریح کرد: مجری برنامه محمد سلوکی است که همراه با مجری کودک شبکه پویا، احسان مهدی هنرنمایی می‌کنند و از گروه‌های مختلف کودک و نوجوان در سطح استان اصفهان و سطح کشور دعوت به عمل آمده است.

میثم بکتاشیان با اشاره به اجرای گروه‌های موسیقی در مراسم عنوان کرد: خواننده نوجوان اصفهانی به نام آرتین ساجد در این مراسم یک قطعه با محوریت نسل جدید و عشق به وطن اجرا می‌کند. گروه نجم‌الثاقب نیز که در محضر مقام معظم رهبری اجرا داشته‌اند، در برنامه حضور خواهند داشت.

رونمایی از سرود جشنواره

وی تاکیدکرد: علاوه‌بر اجرای موسیقی کارتون‌های نوستالژیک و جدید حوزه کودک و نوجوان توسط گروه‌های موسیقی، سرود جشنواره نیز برای اولین بار در این مراسم رونمایی و به‌صورت دسته‌جمعی توسط مخاطبین و حضار در سالن هم‌نوایی می‌شود.

مدیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان بیان کرد : در مراسم افتتاحیه از فرزندان مدافعان حرم و مدافعان غیرت تقدیر شده و به جمع داوران کودک و نوجوان می‌پیوندند.

۴۶