سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

سیستم عامل Chrome یکی از ویژگی های اندروید مورد علاقه شما را دریافت می کند

ihnaa.png
سیستم عامل گوگل کروم بالاخره ویژگی تم پویا Material You را در آخرین نسخه Dev 114 دریافت خواهد کرد، اما یک نکته وجود دارد: برای استفاده از آن از هم اکنون باید پرچم را روشن کنید. با توجه به Android Police (در برگه جدید باز می شود) ، می توانید با فعال کردن #ژله رنگ ها و #شخصی سازی-ژله ای چهار طرح رنگی متفاوت ایجاد کنید. این ویژگی منحصربه‌فرد است زیرا این طرح‌های رنگی بر اساس رنگ کاغذدیواری شما هستند ...

سیستم عامل گوگل کروم بالاخره ویژگی تم پویا Material You را در آخرین نسخه Dev 114 دریافت خواهد کرد، اما یک نکته وجود دارد: برای استفاده از آن از هم اکنون باید پرچم را روشن کنید.

با توجه به Android Police (در برگه جدید باز می شود) ، می توانید با فعال کردن #ژله رنگ ها و #شخصی سازی-ژله ای چهار طرح رنگی متفاوت ایجاد کنید. این ویژگی منحصربه‌فرد است زیرا این طرح‌های رنگی بر اساس رنگ کاغذدیواری شما هستند و بهتر با متن و نمادها مطابقت دارند تا هر دوی آنها راحت‌تر مشاهده شوند.

Material You یکی از آپشن های ی است که اندروید برای سال‌ها تحت نام ColorsOS دارد، یکی که گوگل آن را به مرورگر کروم خود، به‌ویژه بیلد Canary v114، اضافه می‌کند. متأسفانه، برخلاف اندروید، سیستم عامل کروم مجموعه‌ای از تم‌های متمایز از والپیپرها را دریافت نمی‌کند، پس اگر می‌خواهید رابطی متمایز از پس‌زمینه شما داشته باشد، شانسی ندارید.

سیستم‌عامل کروم می‌تواند به‌روزرسانی بزرگی را دریافت کند

احتمال زیادی وجود دارد که Google بتواند در جریان رویداد Google I/O 2023 خود که در تاریخ ۱۰ می شروع به کار خواهد کرد، یک بازسازی گسترده سیستم عامل کروم را اعلام کند. کنفرانس زمان مناسبی برای فاش کردن تغییرات اساسی در طراحی خواهد بود.

انتظار داریم که این رویداد که می‌توانید از طریق یوتیوب و همچنین وب‌سایت رسمی Google تماشا کنید ، محصولات اصلی دیگری را نیز به نمایش بگذارد . Google Pixel Fold قبلاً برای معرفی در این رویداد تأیید شده است و همچنین اعلامیه های دیگری مانند سیستم عامل Android 14، Google Pixel Watch 2، پیشرفت های Google Bard و موارد دیگر تأیید شده است.

جالب است که ببینیم آیا گوگل ویژگی ها و ابزارهای جدیدی را برای سیستم عامل کروم فاش می کند یا خیر. یکی از این ویژگی ها Material Design 3 است که در حال حاضر برای Google Workspace است. این به‌روزرسانی نسخه قبلی است که به برخی از محبوب‌ترین ابزارهای آن ظاهری مدرن‌تر می‌دهد تا رابط کاربری ساده‌تر و کارآمدتری ارائه دهد که به کاربران کمک می‌کند کارآمدتر کار کنند. داشتن چنین ابزاری برای بهترین کروم‌بوک‌ها ، که در وهله اول باید ماشین‌های کار خالص باشند، بسیار عالی خواهد بود.

حداقل، دیدن تمرکز غول فناوری بر گسترش آنچه که Material You به سیستم عامل Chrome ارائه می دهد، خوب خواهد بود. در حال حاضر، تنها دارای چهار پالت رنگ مانند اندروید ۱۲ است، در مقابل ۱۶ روش مختلف مشتق رنگی که اندروید ۱۳ ارائه می دهد.