متن خبر

سوزان وویچیکی، مدیرعامل یوتیوب اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری می کند

سوزان وویچیکی، مدیرعامل یوتیوب اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری می کند

اخبارسوزان وویچیکی، مدیرعامل یوتیوب اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری می کند
شناسهٔ خبر: 267612 -
خبرکاو:

سوزان وویچیکی، مدیرعامل یوتیوب، یکی از برجسته ترین زنان دنیای فناوری، به تازگی اعلام کرده است که از سمت خود کناره گیری می کند. در نامه ای خطاب به کارمندان یوتیوب، Wojcicki دلیل کناره گیری از سمت مدیر عاملی را این است که روی خانواده، سلامتی و پروژه های اشتیاق خود تمرکز کند.

سوزان وویچیکی، مدیرعامل یوتیوب اعلام کرد <a href= که از سمت خود کناره گیری می کند">

نیل مونهان جانشین او خواهد شد، که سال‌ها با Wojcicki همکاری نزدیکی داشته و از سال 2015 زیر نظر او در YouTube کار کرده است. مونهان برای اولین بار در سال 2007 با DoubleClick Acquisition به Google پیوست و در نهایت به معاون ارشد تبلیغات نمایشی و ویدیویی رسید. او در نهایت در سال 2015 مدیر تولید YouTube شد و تیم اعتماد و ایمنی یوتیوب را رهبری کرد.

سوزان وویچیکی، مدیرعامل یوتیوب اعلام کرد <a href= که از سمت خود کناره گیری می کند">

سوزان هنوز یوتیوب را ترک نخواهد کرد. نامه او توضیح می دهد که او از مونهان در دوران انتقال حمایت خواهد کرد و به کار با تیم های YouTube، مربیگری اعضای تیم ادامه خواهد داد و با سازندگان دیدار خواهد کرد. در درازمدت، Wojcicki "با Sundar موافقت کرد که نقش مشاوره ای را در سراسر Google و Alphabet به عهده بگیرد" جایی که او راهنمایی و مشاوره در سراسر مشاغل Google ارائه می دهد.

سوزان جایگاهی منحصر به فرد در تاریخچه گوگل دارد و باورنکردنی ترین سهم را در محصولاتی که مردم در همه جا مورد استفاده قرار می دهند، داشته است […] ما برای تمام کارهایی که او در 25 سال گذشته انجام داده بسیار سپاسگزاریم.» - لری پیج و سرگئی برین (بنیانگذاران Google) در یک بیانیه.

سوزان وویچیکی کسی بود که گاراژ خود را برای پیج و برین اجاره کرد تا گوگل را راه اندازی کنند، او در نهایت یک سال بعد کارمند گوگل شد.

منبع

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است