متن خبر

سورپرایز بزرگ تسلا برای یک بیمار مبتلا به سرطان+ عکس

سورپرایز بزرگ تسلا برای یک بیمار مبتلا به سرطان+ عکس

شناسهٔ خبر: 461433 -
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، یکی از اعضای باشگاه مالکان سایبرتراک(Cybertruck) با نام کاربری Mrp۹۱۱ روایت خود را که با یک آرزو شروع شده بود به اشتراک گذاشت و این کار او نتیجه فوق‌العاده‌ای به همراه داشت.

در روز ۱۹ فوریه، این کاربر نوشت: من سال گذشته به سرطان مرحله ۴ مبتلا شدم و اکنون در یک کارآزمایی بالینی کمک کننده هستم. خوب می‌شد اگر می‌توانستم تجربه استفاده از سایبرتراک را داشته باشم. زیرا احتمالا به اندازه کافی برای فرآیند عرضه زنده نمانم. این کاربر وفادار به تسلا که چندین مدل از تسلا را داشته در ادامه نوشت: گاهی اوقات درخواست کردن می‌تواند کمک کننده باشد.

این غول هیوندای <a href= از تسلا هم گران‌تر است + عکس" width="400" height="400">

به نقل از آی‌ای، مردم نیز برای کمک به او متحد شدند. نظراتی مانند اگر می‌خواهید با من ملاقات کنید و با سایبرتراک من دور بزنید، من در سن دیگو هستم برای او نوشته شد. کاربر دیگری نوشت: من احتمالا ظرف ۲ هفته سایبر تراک خودم را می‌گیرم و پس اگر زمانی خواستید آن را برانید و تحلیل کنید به من اطلاع دهید.

اما با گذشت چندین روز، Mrp۹۱۱ خبرهای خوبی را به اشتراک گذاشت. او نوشت: رویدادی باورنکردنی. امروز را برای همیشه به یاد خواهم داشت و آن را گرامی می‌دارم.

لبخندی <a href= که تسلا بر لب یک بیمار مبتلا به سرطان نشاند" src="https://cdn.eghtesadnews.com/servev2/oGYtkBZaqhCz/lLl5vbV5w7c,/dwCE1HAaigzT.jpg">

امروز من سایبربیست(Cyberbeast) خودم را با یک روش تحویل بسیار جالب در خانه دریافت کردم. سایبر تراک جدید ما با همراهی یک سایبرتراک رزگلد، یک مشکی و یک سایبرتراک استیل از راه رسید. آنها یک ورود باشکوه داشتند و مسیر ورودی را پر کردند و تا زمانی که ما خواستیم در آنجا ماندند تا به هرگونه درخواست جدید، نگرانی یا سؤال پاسخ دهند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا از اینکه همه چیز درست پیش رفته است ابراز خوشحالی کرد.

طرفداران پرشور تسلا

این اولین بار نیست که تسلا آرزوهای طرفداران پرشور خود را برآورده می‌کند. در سال ۲۰۱۷، تسلا اطمینان حاصل کرد فردی که مدل ۳ تسلا را رزرو کرده و به بیماری لاعلاج مبتلا شده، سفارش خود را زود تحویل بگیرد و او به یکی از اولین دریافت کنندگان غیرکارمند شناخته شده مدل ۳ تسلا تبدیل شد.

یک سال بعد، در سال ۲۰۱۸، آرزوی یکی از طرفداران تسلا برآورده شد که به دوستش گفته بود اگر بتواند مدیر ارشد فناوری تسلا یا طراح ارشد آن را ملاقات کند، عالی خواهد شد.

با توجه به وبسایت سرطان، تنها در سال جاری، بیش از دو میلیون مورد سرطان جدید در ایالات متحده تشخیص داده شده است.

تشخیص سرطان می‌تواند بر سلامت عاطفی نه تنها بیماران بلکه خانواده و مراقبان آنها نیز تاثیر بگذارد. کنار آمدن با چنین اخباری می‌تواند منجر به بروز احساسات منفی و نگرانی‌های بسیاری همراه با عدم اطمینان در مورد آینده و ترس از نتایج درمان شود.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است