متن خبر

سوبارو Solterra را به دلیل مشکل آزاردهنده سقوط چرخ ها فراخوان می کند

سوبارو Solterra را به دلیل مشکل آزاردهنده سقوط چرخ ها فراخوان می کند

اخبارسوبارو Solterra را به دلیل مشکل آزاردهنده سقوط چرخ ها فراخوان می کند
شناسهٔ خبر: 266240 -
خبرکاو:

سوبارو یک فراخوان دیگر برای کراس اوور برقی باتری Solterra خود به دلیل نگرانی از شل شدن پیچ هاب روی چرخ ها و جدا شدن آن صادر کرده است.

سوبارو بيان کرد که این مشکل 1182 مدل سال 2023 خودروهای سوبارو سولترا را تحت تأثیر قرار می دهد.

Subaru Solterra EV 2023 و Toyota bZ4x 2023 - محصولات مشارکت تویوتا و سوبارو برای توسعه مشترک پلتفرم مخصوص خودروهای برقی - ژوئن گذشته برای همین موضوع فراخوان شدند.

ظاهراً، این شرکت نگران است که این تعمیر ثابت نشده باشد.

خودروها قبل از تحویل به مشتریان در دو مکان بندر تعمیر شدند. سوبارو بيان کرد که متوجه شده است که پیمانکار شخص ثالث مراحل تعمیر را به درستی انجام نداده است و در نتیجه پتانسیل پیچش کمتر از حد قابل توجهی وجود دارد.

این شرکت در اطلاعیه خود گفت: "بدون احتیاط فراوان، سوبارو تمام خودروهای تعمیر شده در تمام نقاط بندری که توسط پیمانکار شخص ثالث پشتیبانی می شود را فراخوان می کند." "خودروهای بدون نگرانی پیچ هاب اصلی و وسایل نقلیه تعمیر شده در سایر تاسیسات تحت تاثیر قرار نمی گیرند."

سوبارو به مشتریان هشدار داد که از رانندگی خودرو خودداری کنند. این شرکت هزینه یدک کشی وسیله نقلیه را به نمایندگی محلی، جایی که می توان آن را تحلیل کرد، تقبل می کند. در صورت لزوم، پیچ و مهره هاب برگشت داده می شود.

این فراخوان آخرین علامت در پرتاب سنگی Solterra و تویوتا bZ4x است. فراخوان اولیه ژوئن 2022 تنها دو ماه پس از فروش تویوتا bZ4x انجام شد.

مهندسان تویوتا برای شناسایی علت شل شدن پیچ هاب تلاش کردند. تولید این دو خودرو در ماه اکتبر از سر گرفته شد.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است