سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

سه ناظر سانفرانسیسکو به دنبال توییت گری تان، رئیس YC، تهدید شدند

توئیت ناهنجار آنلاین رئیس Y Combinator، گری تان، ممکن است از X حذف شود، با این حال، اثرات آن باقی مانده است، به خصوص برای سه سرپرست سانفرانسیسکو که اکنون تهدید شده اند. آرون پسکین، میرنا ملگار و دین پرستون این هفته نامه‌های تهدیدآمیزی به خانه‌شان دریافت کردند، همان‌طور که اولین بار توسط نشریه Mission Local گزارش شد. آنها و اکنون دو ناظر دیگر گزارش های پلیسی را ارائه کرده اند. پسکین در مورد این نامه با تک کرانچ ...

توئیت ناهنجار آنلاین رئیس Y Combinator، گری تان، ممکن است از X حذف شود، با این حال، اثرات آن باقی مانده است، به خصوص برای سه سرپرست سانفرانسیسکو که اکنون تهدید شده اند.

آرون پسکین، میرنا ملگار و دین پرستون این هفته نامه‌های تهدیدآمیزی به خانه‌شان دریافت کردند، همان‌طور که اولین بار توسط نشریه Mission Local گزارش شد. آنها و اکنون دو ناظر دیگر گزارش های پلیسی را ارائه کرده اند.

پسکین در مورد این نامه با تک کرانچ صحبت کرد که از آن نقل کرد: "آرزوی مرگی آهسته و دردناک برای شما و عزیزانتان دارم." جلوی نامه عکسی از تان داشت که آخر هفته گذشته توییتی را خطاب به هفت ناظر سانفرانسیسکو که بر ارائه خدمات دولتی محلی نظارت می کنند، منتشر کرد.

در آن نوشته شده بود: «لعنت به چان پسکین پرستون والتون ملگار رونن صفایی چان به عنوان یک برچسب و خدمه لعنتی... و اگر با پسکین پرستون والتون ملگار به عنوان خدمه ناامید هستید، شما را نیز لعنت کنید... بمیرید مادر لعنتی‌ها».

پس از این پست و چند کامنت دیگر، تان عذرخواهی کرد و نوشت که «فکر می‌کرد همه مرجع رپ را دریافت کنند، اما این تماس خوبی نبود، چه مرجع یا نه – متأسفم!» مرجع مورد بحث آهنگ 1996 توپاک شکور "Hit'Em Up" بود.

به طور واضح، پسکین فکر نمی کند نامه تهدیدآمیزی که دریافت کرده از تان باشد. او معتقد است که این در واقع از جانب شخصی بوده است که قبلاً نامه های تهدیدآمیز مشابهی را برای سرپرستان ارسال کرده است.

پسکین بيان کرد که پسکین به همراه چهار تن از اعضای یهودی هیئت مدیره، در ماه اکتبر کارت پستال های ضدیهودی را از طریق پست دریافت کردند. او برخی از سخنان آن مکاتبات را به اشتراک گذاشت که او میگوید : «این نامه برای آموزش کارمندان دولتی ارسال شده است. بدون نیت مخرب بود.»

در انتهای نامه اخیر آمده است: «این نامه برای بیان یک عقیده سیاسی ارسال شده است. هیچ تهدیدی در نظر گرفته نشده بود.»

پسکین شخصاً با تن ملاقات نکرده است. با این حال، او بيان کرد که او یکی از سیاستمداران سانفرانسیسکو است که تان در این ویدئوی یوتیوب به دلیل انتقادش از آوردن خودروی خودران کروز به شهر از آن انتقاد کرد. در نهایت، کروز مجوز خود را برای فعالیت در کالیفرنیا پس از یک تصادف در اکتبر با یک عابر پیاده از دست داد.

پسکین گفت، در همین حال، پست X تان که اکنون حذف شده است «به گفتمان دموکراتیک آسیب وارد کرد».

پسکین گفت: "من سعی می کنم یک خط بسیار روشن ترسیم کنم و بگویم که این غیرقابل قبول است و به دموکراسی آسیب می رساند." او که توییت را پایین می‌آورد و در توییتر عذرخواهی می‌کند، این احساس را برای من، یا مهم‌تر از آن، سانفرانسیسکایی‌ها به حال خود رها نمی‌کند که این مرد چیزی یاد گرفته است، یا اینکه او واقعاً اهمیت کاری را که انجام داده در لحظه‌ای که ما در آن زندگی می‌کنیم، درک می‌کند. که در."

تلاش برای رسیدن به تن از طریق Y Combinator در زمان انتشار پاسخی دریافت ن کرد.

خبرکاو