متن خبر

سمنان پیشگام در شهرهای دوستدار کودک / ارتفاع‌سازی در سمنان محدودیتی ندارد

سمنان پیشگام در شهرهای دوستدار کودک / ارتفاع‌سازی در سمنان محدودیتی ندارد

اخبارسمنان پیشگام در شهرهای دوستدار کودک / ارتفاع‌سازی در سمنان محدودیتی ندارد
شناسهٔ خبر: 111192 -
خبرکاو:

مهدی جمالی‌نژاد ۱۲ تیرماه در بیان کرد ‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سمنان از سال گذشته، فعالیت‌های خود را در این حوزه آغاز کرده و طرح‌های اجرا شده نیز رشد بسیار خوبی داشتند.

وی با اشاره به انتخاب سمنان و ۱۱ شهر دیگر کشور به عنوان شهر دوستدار کودک از سمنان به عنوان یکی از موفق‌ترین آنها نام برد و بیان کرد : در برخی از این شهرها پروژه‌هایی آغاز شده اما عمده این پروژه‌ها تک‌بعدی است اما خوشبختانه در سمنان طرح‌های متنوع‌تری دیده شده و در حوزه سخت‌افزاری و زیرساختی و هم در حوزه نرم‌افزاری تلاش‌های خوبی انجام شده است.

وی همکاری مسوولان استان با مدیریت شهری سمنان را از عوامل موثر در پیشرفت پروژه‌ها دانست و بیان کرد : با توجه به قرار گرفتن سمنان در مسیر پرتردد تهران-مشهد و نزدیکی به پایتخت این شهر می‌تواند به عنوان پایلوت این طرح مورد توجه جدی قرار گیرد.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه در سمنان با سبد متنوعی از پروژه‌ها چه در حوزه عمرانی و زیرساختی و چه در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی و...روبرو هستیم ادامه داد: خوشبختانه در این پروژه‌ها اقشار مختلف مردم از کودکان تا سالمندان دیده شده و همین موفقیت این طرح‌ها را بیشتر می‌کند.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری نگاه جامعی به این پروژه‌ها داشته اضافه کرد: انتظار می‌رود که این پروژه‌ها با سرعت بیشتری تکمیل شود تا مردم طعم این خدمات را بزودی بچشند.

ارتفاع‌سازی در شهرهای پرجمعیت منعی ندارد

همچنین مهدی جمالی‌نژاد امروز پنجشنبه در دیدار با استاندار سمنان با بیان اینکه ارتفاع‌سازی در شهرهای دارای جمعیت استان سمنان باهدف افزایش درآمد شهرداری‌ها محدودیتی ندارد اظهار کرد: ارتفاع‌سازی در زنده تر شدن شهرها ، افزایش درآمد شهرداری‌ها و جمعیت شهری تاثیر شایانی دارد.

وی بر لزوم تسریع در اجرای طرح‌های شهری استان تاکید و خاطر نشان کرد: طرح های عمرانی خوبی در شهر سمنان در حال ساخت است که با برنامه ریزی اصولی این طرح‌ها تا پایان دولت تدبیر و امید به بهره برداری برسد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تصریح کرد: حمایت و پشتیبانی استانداری سمنان از شهرداری‌ها مطلوب بوده و این روند ادامه یابد.

دکتر مهدی جمالی نژاد، معاون وزیر کشور به منظور حضور در همایش شهرداران و دهیاران استان سمنان ،افتتاح طرح‌های شهری و روستایی استان با هزینه‌ای بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال و بازدید از" شرکت عقاب‌افشان"بزرگترین کارخانه اتوبوس سازی ایران در قالب سفر ۲ روزه به استان سمنان سفر کرده است.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو