متن خبر

‘سلام فردا!’ نگاهی تاریک به زندگی در ماه ارائه می دهد

‘سلام فردا!’ نگاهی تاریک به زندگی در ماه ارائه می دهد

اخبار‘سلام فردا!’ نگاهی تاریک به زندگی در ماه ارائه می دهد
شناسهٔ خبر: 267817 -
خبرکاو:

تا به حال به این فکر کرده اید که آن تکنو اتوپیای درخشانی که در مجلات علمی تخیلی، کتاب های مصور و رمان های اصلی به آن اشاره شده بود کجا رفت؟ مطمئناً ما امروز تلفن‌های هوشمند و اینترنت داریم، اما جت‌پک‌ها، ماشین‌های شناور، روبات‌های خانگی و سفرهای روزانه سفینه فضایی به ماه کجا هستند؟

از جمعه (17 فوریه)، Apple TV+ بینندگان را با «سلام فردا!» به دنیای یکپارچهسازی با سیستمعامل فوق‌العاده منتقل می‌کند، جایی که فناوری در یک جدول زمانی کاملاً متفاوت با خوش‌بینی بی‌پیوند و اختراعات شگفت‌انگیز آمریکای احتمالی دهه 1950 تکامل یافته است.

این درام 10 قسمتی که توسط آمیت بالا و لوکاس یانسن ساخته شده است، با طنز گاه به گاه جذابیتی براق با مجموعه ای باورنکردنی از ابزارهای عصر فضا دارد که طبقه متوسط ​​آمریکا را شبیه چیزی شبیه به "جتسون ها" می کند.

با اشاراتی از دیوید مامت در فیلم 1992 "گلنگری گلن راس"، "سلام فردا!" ستاره برنده جایزه امی بیلی کروداپ در نقش جک، فروشنده مغناطیسی خانه به در و مسئول تیم کاریزماتیکی است که سعی در فروش سهام زمانی جعلی برای یک مستعمره مسکونی جدید قمری به نام برایتساید دارد.

ادی (هنک آزاریا)، هرب (دیوشین ویلیامز) و شرلی (هنیفا وود) هستند که همگی اسرار و شیاطین خود را دارند که باید بر آن‌ها غلبه کنند در حالی که سعی می‌کنند خریداران احتمالی را متقاعد کنند که از دلارهایی که به سختی به دست آورده‌اند برای آرامش بخشیدن کنند. زیبایی لوکس زندگی قمری دور از زمین.

جک و کلاهبردارانش با وعده رویای یک زندگی بهتر در زیر گنبد یک شهر مسکونی چشمگیر روی ماه، فرار و شانس دوم را می فروشند.

هنر تبلیغاتی "سلام فردا!" (اعتبار تصویر: Apple TV+)

البته این فرصت‌های بسیار خوب تا واقعی در فضا همگی بر بستری توخالی از دروغ و فریب ساخته شده‌اند، زیرا دنیای رنگارنگ فردای پرپیچ و خم با وجود همه شگفتی‌های تکنولوژیک مبتکرانه‌ای که برای ساختن زندگی در دسترس است، شروع به نشان دادن شکاف‌های خود می‌کند. آسان تر.

آلیسون پیل، نیکلاس پودانی، جکی ویور، داگمارا دومینچیک، مایکل پل چان، و متیو ماهر نیز در این مجموعه شیک و امیدبخش حضور دارند.

Apple TV+ سه قسمت اول "Hello Tomorrow!" در روز جمعه (17 فوریه) با اپیزودهای جدید 30 دقیقه ای که به صورت هفتگی ارائه می شوند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است