سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

سریال کره‌ای «ملکه و من»؛ ماجراهای سریال دونگ‌یی به اضافۀ سفر در زمان!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکی از اتفاقات مهم دوران پادشاه سوکجونگ، عزل «ملکه اینهیون» و اخراج او از قصر به دلیل توطئه‌های «بانو جانگ» بود. رویدادی که ماجراهای پیچیدۀ سیاسی را رقم زد و نهایتا نیز به بازگشت ملکه اینهیون به قصر و بازیابی مقام او منجر شد.این همان ماجرایی است که می‌شود بيان کرد یکی از موضوعات محوری سریال «افسانۀ دونگ‌یی» هم بوده است. ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکی از اتفاقات مهم دوران پادشاه سوکجونگ، عزل «ملکه اینهیون» و اخراج او از قصر به دلیل توطئه‌های «بانو جانگ» بود. رویدادی که ماجراهای پیچیدۀ سیاسی را رقم زد و نهایتا نیز به بازگشت ملکه اینهیون به قصر و بازیابی مقام او منجر شد.

این همان ماجرایی است که می‌شود بيان کرد یکی از موضوعات محوری سریال «افسانۀ دونگ‌یی» هم بوده است. اما «ملکه و من» از زاویۀ کاملا متفاوتی وارد این قصه می‌شود.

به گزارش فرادید؛داستان «ملکه و من» دو شخصیت اصلی دارد. یکی از آن‌ها یک بازیگر زن نسبتا گمنام به اسم چوی هی جین است که در زمان حال در شهر سئول زندگی می‌کند. به تازگی بخت به او رو کرده و بزرگترین شانس زندگیش به سراغش آمده؛ به او پیشنهاد شده که در یک سریال تاریخی نقش «ملکه اینهیون» را بازی کند.

اما این فقط یک طرف ماجر است. در سمت دیگر شخصیت کیم بونگ دو را داریم که یک اشراف زادۀ اهل چوسئون است و در زمان ۳۰۰ سال قبل از امروز زندگی می‌کند. او از طرفداران ملکه اینهیون است و برای بازگرداندن ملکه به قصر تلاش می‌کند.

سریال کره‌ای «ملکه و من»؛ ماجراهای سریال دونگ‌یی <a href= به اضافۀ سفر در زمان!" height="509" src="https://media.khabaronline.ir/d/2024/03/06/4/6001107.jpg?ts=1709711080000" width="700">

نکتۀ اصلی داستان این است که کیم بونگ دو در مسیر تلاش برای بازگرداندن ملکه، به نحوی جادویی در زمان سفر می‌کند و به زمان حال می‌آید. در این زمان او با چوی هی جین ملاقات می‌کند و هر دو دلباختۀ هم می‌شوند. اما بونگ دو همچنان باید بارها و بارها بین زمان حال و زمان خودش سفر کند تا بتواند ماموریت اصلی‌اش را به انجام برساند.

در سریال «ملکه و من» شخصیت دونگ‌یی حضور ندارد اما برخی از شخصیت‌های اصلی سریال «افسانۀ دونگ‌یی» مثل پادشاه سوکجونگ، بانو جانگ و ملکه اینهیون حضور دارند.

در این سریال «جی هیون وو» نقش کیم بونگ دو را بازی می‌کند و «یو این نا» هم در نقش چوی هی جین ظاهر شده است. «ملکه و من» در سال ۲۰۱۲ در ۱۶ قسمت در سال از شبکه tvN کره پخش شد.

۲۲۰۵۷

خبرکاو