اخبار, فناوری, گوشی

سریال جدید نتفلیکس، شوالیه سیاه، وسواس بعدی شما در فیلم هیجان انگیز کره جنوبی است

شوالیه سیاه جدید نتفلیکس در سرویس استریم قرار گرفت و به نظر می‌رسد که سریال موفق دیگری از کره جنوبی باشد.

بررسی‌ها برای درام K-Distopian، که در یک بیابان پساآخرالزمانی، درست خارج از Mad Max اتفاق می‌افتد، پس از آنکه یک شهاب ۹۹ درصد جمعیت را نابود کرد و زمین را تقریباً غیرقابل سکونت گذاشت، در حال تحلیل است. پیک‌های شیک به نام «شوالیه‌های سیاه» به انتقال منابع حیاتی (مانند اکسیژن) به جیب انسان‌ها کمک می‌کنند، اما زمانی که منافع ثروتمند به ناچار تصمیم می‌گیرند که از بین بردن فقرا آسان‌تر از زنده نگه داشتن آن‌ها است، باید تلاش‌های خود را افزایش دهند.

فصل اول فیلم شوالیه سیاه تاکنون پاسخ‌های انتقادی امیدوارکننده‌ای دریافت کرده است و تلگراف به آن ۴/۵ ستاره داده است و او میگوید «هیجان، ریختن و لرز با کارایی چشم‌های مرده را به ارمغان می‌آورد» – هرچند همچنین ادعا می‌کند که «برای تبدیل شدن به آن خیلی کارتونی است». پدیده دیگری برای نتفلیکس» در رگه بازی Squid .

گاردین ۳/۵ ستاره خنک‌تر می‌دهد، اما از پوچی پستچی‌های مجلل و باشکوه با مدل‌های موی عالی که در بیابان بیداد می‌کنند لذت می‌برد: «شوالیه سیاه با پیک‌ها به‌عنوان قهرمانانی گمنام رفتار می‌کند، و ۵ تا ۸ نفر مجبورند از میان بیابانی که پر از سرکش است رانندگی کنند. – برق گرفتگی آنها با فشار دادن سوئیچ داشبورد اگر موفق به بالا رفتن از کامیون تحویل او شوند. اگر او را بکشند، او مجموعه ای کامل از سلاح های گرم، چوب های بیسبال و مهارت های هنرهای رزمی دارد تا آنها را تحت کنترل درآورد. همه اینها به شدت احمقانه است – تصور کنید که راننده [تحویل] شما تام هاردی در Mad Max: Fury Road باشد، و دور از دسترس نخواهید بود.

کولایدر سکانس‌های اکشن را به عنوان بهترین بخش‌های سریال تحسین می‌کند و شوالیه سیاه را ترکیبی از فیلم مکس دیوانه: جاده خشم جورج میلر (راننده بداخلاق اما عالی که در صحرا ویرانی ایجاد می‌کند) و برنامه تلویزیونی جدید اپل سیلو (منابع کمیاب و کنترل جمعیت) می‌خواند. در علمی تخیلی پسا آخرالزمانی).

کولایدر در مقایسه شوالیه سیاه با جاده خشم می نویسد: «اگرچه هیچ یک از شش قسمت شوالیه سیاه به اندازه آن فیلم بلندپروازانه و مطمئن نیستند، با برخی از جلوه های ویژه آن که اغلب به شدت توخالی هستند، هنوز هم جذابیت ماندگاری در این تجربه وجود دارد که شکسته می شود. رایگان در برخی از سکانس های آشفته تر. زمانی که اکشن شروع می‌شود و سریال شروع به تمرکز بر یک شورش در حال ظهور می‌کند که جهان را همانطور که شخصیت‌ها می‌دانند تغییر می‌دهد، اینجاست که Black Knight واقعاً جای خود را پیدا می‌کند. رسیدن به آنجا کمی طول می‌کشد، اما این سفر در نهایت نتیجه می‌دهد.»

زمان شوالیه

نتفلیکس در حال افزایش تولیدات خود در خارج از کره جنوبی است، همانطور که پیش بینی می شود موفقیت نمایش واقعی طنز خود Squid Game ، بزرگترین موفقیت جهانی نتفلیکس تا به امروز را تکرار کند.

Black Knight از همان استودیوی جلوه‌های ویژه Squid Game استفاده می‌کند - VFX Studio Westworld، که روی درام زامبی دبیرستانی All of Us Are Dead نیز کار کرده است - پس حداقل باید انتظار یک سطح مشابه از پرداخت را داشته باشید، حتی اگر اینطور نباشد. کاملاً به سطوح قدرت روایی بازی Squid برسید.

آنهایی که پس از یک درام کم‌مصرف روز رستاخیز، ترجیح می‌دهند زمان خود را با Silo Apple TV Plus بگذرانند، که برداشتی اساسی‌تر از این ژانر است، اگرچه هرکسی که علاقه‌مند به تعقیب و گریز ماشین و رقص مبارزه با اکتان بالا باشد، باید چیزهای زیادی برای لذت بردن در اینجا پیدا کند. . این می تواند یکی از بهترین نمایش های نتفلیکس تا کنون باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *