متن خبر

سرویس جدید طراحی وب سایت Web.com می تواند تنها در چند روز یک سایت کارآمد برای شما بسازد

سرویس جدید طراحی وب سایت Web.com می تواند تنها در چند روز یک سایت کارآمد برای شما بسازد

اخبارسرویس جدید طراحی وب سایت Web.com می تواند تنها در چند روز یک سایت کارآمد برای شما بسازد
شناسهٔ خبر: 267234 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

شرکت محبوب ثبت دامنه (در برگه جدید باز می شود) و میزبانی وب (در برگه جدید باز می شود) Web.com یک سرویس وب سایت راه اندازی سریع حرفه ای جدید راه اندازی کرده است که می گوید برای کمک به کارآفرینان طراحی شده است تا وب سایت خود را سریعتر راه اندازی کنند.

این شرکت ادعا می‌کند که برای کسانی که نیاز به یک وب‌سایت دستی دارند، طراحی شده است، این سرویس شروع سریع از تیم داخلی Web.com برای طراحی، ساخت و راه‌اندازی یک سایت آماده برای کسب‌وکار در چند روز استفاده می‌کند.

اساساً Web.com (در برگه جدید باز می شود) جنبه ساختمانی سایت را مدیریت می کند، سپس محصول نهایی را به مشتری تحویل می دهد تا سپس سایت خود را به دلخواه خود حفظ و به روز کند.

Web.com با استفاده از سرویس وب‌سایت شروع سریع، او میگوید مشتریانش مزایای راه‌اندازی سریع سایت خود را با پشتیبانی متخصصان سازنده وب‌سایت (در برگه جدید باز می‌شود) تجربه می‌کنند.

مشتریان یک طراحی وب سایت مناسب، کپی سفارشی، محتوای شخصی شده، یک ویرایشگر وب سایت و همچنین سایر ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد حضور آنلاین با مجموعه ای از ابزارهای بازاریابی دیجیتال (در برگه جدید باز می شود) دریافت خواهند کرد.

این سرویس جدید طراحی وب سایت با قیمت حدود 250 دلار با پیشنهاد ویژه 199 دلاری معرفی می شود.

وب‌سایت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک را می‌شناسد و بیش از 20 سال تجربه در ساخت وب‌سایت‌های زیبا برای کسب‌وکارهای کوچک به ارمغان می‌آورد و آنها را قادر می‌سازد تا وب‌سایت خود را خودشان بسازند. اد جی، رئیس نیوفولد دیجیتال، شرکت مادر Web.com، گفت: ما می‌بینیم که حتی کارآفرین‌های باهوش‌تر در زمینه فناوری نیز می‌توانند در ساخت وب‌سایت خود با موانعی روبرو شوند.

با استفاده از سرویس وب‌سایت راه‌اندازی سریع، کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند با تکیه بر تیم متخصصان Web.com برای ساخت اولیه وب‌سایت، وب‌سایت خود را سریع راه‌اندازی کنند و سپس آن را به تنهایی با ابزارهای وب‌سایت DIY کلاس جهانی ما حفظ کنند. در شرایطی که «زمانی نیست»، یک وب‌سایت حرفه‌ای و کاربردی برای کار و تبلیغ خواهید داشت.»

طبق گفته شرکت، تمام کارهای ساخت وب سایت توسط کارمندان Web.com داخلی انجام می شود و به فریلنسرها واگذار نمی شود.

بسته وب سایت راه اندازی سریع همراه با ابزار سازنده وب سایت برای نگهداری مداوم سایت، نام دامنه رایگان، حریم خصوصی دامنه، آدرس ایمیل و گواهی SSL (در برگه جدید باز می شود) ارائه می شود.

Web.com در حال حاضر یک سرویس طراحی وب سایت دارد که بر روی وردپرس اجرا می شود که به مشتریان خود این امکان را می دهد تا ویژگی های گفت نی مانند گالری، بنر چرخشی یا فروشگاه آنلاین را وصل کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است