سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

سرخ کن بادی دو پشته جدید Ninja بسیار خوب به نظر می رسد، تقریباً آن را از اتاق نمایشی آنها دزدیدم

(اعتبار تصویر: آینده) ببین، من از قبل می‌دانم چه می‌خواهی بگویی - چگونه می‌توانم با سرخ‌کن هوا اینقدر هیجان‌زده شوم؟ خوب، وقتی زمان آن است که نینجا یک تغییر دهنده بازی جدید عرضه کند، فکر نمی کنم بتوانید من را سرزنش کنید. در رویداد راه اندازی EMEA Shark Ninja، من از نزدیک با برخی از جدیدترین و بهترین محصولات غول سبک زندگی آشنا شدم، اما بدون شک، سرخ کن بادی دو پشته جدید Ninja حتی بالاتر از برخی از بهترین سرخ کن های ...
سرخ کن بادی دو پشته نینجا روی میز
(اعتبار تصویر: آینده)

ببین، من از قبل می‌دانم چه می‌خواهی بگویی - چگونه می‌توانم با سرخ‌کن هوا اینقدر هیجان‌زده شوم؟

خوب، وقتی زمان آن است که نینجا یک تغییر دهنده بازی جدید عرضه کند، فکر نمی کنم بتوانید من را سرزنش کنید. در رویداد راه اندازی EMEA Shark Ninja، من از نزدیک با برخی از جدیدترین و بهترین محصولات غول سبک زندگی آشنا شدم، اما بدون شک، سرخ کن بادی دو پشته جدید Ninja حتی بالاتر از برخی از بهترین سرخ کن های هوا قرار دارد. در واقع، اگر فضای کافی در چمدانم داشتم، حتما سعی می‌کردم آن را پنهان کنم و هر از چند گاهی آن را به خانه ببرم. (ان: من مستعد دزدی نیستم)

همچنین به معنای واقعی کلمه، زیرا این سرخ کن بادی دو منطقه ای، دو کشو خود را روی هم قرار می دهد و در فضای گرانبها روی میزهای شما صرفه جویی می کند و در عین حال همان نتایج خوشمزه و ظرفیت بالایی را مانند سایر سرخ کن های هوای دو منطقه ای نینجا ارائه می دهد.

به دو منطقه بروید یا به خانه بروید

اجازه دهید برای توضیح مزایای سرخ کن های هوای دو منطقه ای به طور خلاصه مکث کنیم. به طور معمول، به استثنای محصولاتی مانند سرخ کن بادی 10.4 لیتری Ninja's Dual Zone و سبد قابل تبدیل MegaZone آن، این فرم فاکتور دارای دو سبد مجاور است که به شما امکان می دهد غذاهای مختلف را همزمان بپزید.

پس ، طبیعتاً، این سرخ کن های بادی بسیار گسترده تر از سرخ کن های استاندارد و کوچکتر هستند که در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. در حالی که سرخ کن های بادی دو کشو نیز به طور فزاینده ای محبوب هستند، اما به تدریج بزرگتر می شوند زیرا فناوری سرخ کن های هوا تا حد ظرفیتی که مینی اجاق ها می توانند گرم کنند و در عین حال زمان پخت سریع تری را وعده می دهند، افزایش می یابد.

پس ، برای افرادی مثل من که آشپزخانه‌های کوچک‌تری دارند، سرخ‌کن بادی دو پشته نینجا یک تغییر مطلق بازی است و نسبت به رقبای دو منطقه‌ای خود، املاک و مستغلات بسیار کمتری را اشغال می‌کند. و حتی برخی از گزینه های تک سبد. در حالی که ظرفیت 7.6 لیتری مدل کوچکتر SL300 در دو سبد پخش شده است و پس ممکن است برای پخت تکه های بزرگتر گوشت و قسمت های بزرگتر کمی کوچک باشد، سرخ کن بادی 9.5 لیتری Double Stack SL400 فضای زیادی را ارائه می دهد.

چیزی که بیش از همه تحت تأثیر قرار گرفتم گنجاندن دو قفسه فر اضافی بود که به شما عمودی بیشتر می‌دهد. من بسیاری از غذاهای جانبی و تاپاس را در سرخ کن بادی خود می پزم، و داشتن گزینه ای برای جدا نگه داشتن آنها و ارائه حتی ترد بودن با جلوگیری از انباشته شدن غذاها، همیشه نتایج بهتری ارائه می دهد.

سرخ کن بادی دو پشته نینجا، با عضو تیم کوسه نینجا <a href= که یکی از سبدها را در دست دارد" class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FWVLzMFbJGbDGaAw9jJTB7-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FWVLzMFbJGbDGaAw9jJTB7-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FWVLzMFbJGbDGaAw9jJTB7-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FWVLzMFbJGbDGaAw9jJTB7-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FWVLzMFbJGbDGaAw9jJTB7-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FWVLzMFbJGbDGaAw9jJTB7-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FWVLzMFbJGbDGaAw9jJTB7.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FWVLzMFbJGbDGaAw9jJTB7.jpg">

(اعتبار تصویر: آینده)

سرخ کن بادی Ninja Double Stack تقریباً همان ویژگی ها و عملکردی را با بقیه سرخ کن های بادی نینجا ارائه می دهد، اما مطمئناً متفاوت به نظر می رسد. و نه فقط به دلیل ارتفاع آن.

کنترل‌های دستگاه در کنار کشوها نصب شده‌اند، که کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما به این معنی است که لازم نیست نگران باشید که دستگاه در هنگام استفاده از سربار آن فاصله داشته باشد. این دستگاه به اندازه کافی کوتاه است تا بتواند با اکثر ارتفاعات استاندارد کمد نیز متناسب باشد، و اگر هنوز هم می‌خواهید آن شمارنده‌ها را تمیز نگه دارید، نسبتاً سبک وزن است.

در غیر این صورت، سرخ کن بادی Double Stack تقریباً همان مزایای مینی پزهای نینجا را ارائه می دهد. روکش سرامیکی نچسب، شش حالت مختلف پخت (فرای هوا، حداکثر ترد، برشته، پخت، گرم کردن مجدد و آبگیری) و قابلیت همگام سازی زمان پخت در دو کشو.

سرخ کن بادی Ninja Double Stack هنوز در دسترس نیست، و ما نیز هنوز اطلاعاتی درباره قیمت آن نداریم، اما مطمئناً به محض رسیدن آن، به همراه به‌روزرسانی‌های بسیاری دیگر ، از اخبار آن مطلع خواهیم شد. محصولات Shark Ninja این هفته اعلام شد . از آنجایی که با چند نفر صحبت می کنم و می گویند تنها دلیل نداشتن سرخ کن هوا فضای مورد نیاز است، اگر این محصول پرفروش باشد تعجب نخواهم کرد، پس برای جدیدترین ها مراقب TechRadar باشید. اخبار کوسه نینجا.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید ...

ویرایشگر مدیریت، شیوه زندگی

جوزفین واتسون ( @JosieWatson ) سردبیر مدیر TechRadar - شیوه زندگی است. ژوزفین قبلاً در مورد موضوعات مختلفی نوشته است، از فرهنگ پاپ گرفته تا بازی و حتی صنعت انرژی، و برای پشتیبانی از مدیریت عمومی سایت به TechRadar ملحق شده است. او یک فرد هوشمند خانه هوشمند و همچنین مدافع امنیت و آموزش اینترنت است و همچنین از موقعیت خود برای مبارزه برای پیشرفت در درمان تنوع و شمول، سلامت روان و تنوع عصبی در محیط‌های شرکتی استفاده می‌کند. به طور کلی، او را در حال تماشای فیلم های دیزنی، بازی در سوئیچ خود، یا نشان دادن عکس هایی از گربه هایش، آقای اسمیت و هدی، به مردم خواهید دید.

خبرکاو