متن خبر

سراج: پتانسیل آسیایی شدن را نداریم/ به اجبار باید در مسابقات شرکت کنیم

سراج: پتانسیل آسیایی شدن را نداریم/ به اجبار باید در مسابقات شرکت کنیم

اخبارسراج: پتانسیل آسیایی شدن را نداریم/ به اجبار باید در مسابقات شرکت کنیم
شناسهٔ خبر: 110308 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، بهنام سراج در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار کرد:  با شرایط موجود احساس می‌کنم بازی از کیفیت خوبی برخوردار نخواهد بود. باتوجه به تمرینات و شرایطی که تیم ما و تیم پارس دارد حس می‌کنم از نظر شرایط بدنی، بازی آن کیفیتی لازم را نداشته باشد اما به هر حال ما فقط دنبال سه امتیاز هستیم که بتوانیم خودمان را در بالای جدول حفظ کنیم.

او ادامه داد: باتوجه به شرایط و امتیازات جدول حتما باید بازی را ببریم تا در کورس و ۴-۵ تیم اول بمانیم. در یک ماه گذشته، دو هفته اول به خاطر کرونا برخی بازیکنان تمرینات خوبی نداشتیم ولی در یکی دو هفته گذشته تمرینات خیلی خوبی داشتیم و دو بازی تدارکاتی هم انجام دادیم و تمرینات را براساس همان بازی‌ها برنامه ریزی کردیم و نقاط قوت و ضعف خودمان را پیدا کردیم و اکنون برای بازی با فردا آماده هستیم.

سراج درباره محرومان و مصدومان تیمش بیان کرد : متاسفانه هفت بازیکن اصلی‌مان را نداریم. یکی دو کرونایی، سه چهار بازیکن محروم و بختیار رحمانی و فاخر تهامی هم مصدوم هستند و از هیچکدام از این بازیکنان متاسفانه نمی‌توانیم استفاده کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال در ادامه لیگ چقدر احتمال مصدومیت‌ها وجود دارد، عنوان کرد: در تمرینات نشان داده شده است که مصدومیت وجود دارد و قطعا مسابقات شروع شود خیلی از بازیکنانی که اکنون بازی می‌کنند را در سال بعد نداریم. قطعا از بهترین بازیکنان لیگ محمد انصاری پرسپولیس است که سالم زندگی و تمرین می‌کند که در تمرین مصدوم شد و ۶ ماه باید در خانه بماند. واقعا از دست هیچ‌کدام‌مان کاری بر نمی‌آید ولی به اجبار باید در مسابقات شرکت کنیم.

او درخصوص برنامه صنعت نفت آبادان بیان کرد : ما طبق برنامه‌ای که داریم به دنبال سهمیه آسیایی هستیم اما این بسیار سخت است چرا که روند رو به رشد و پتانسیلی می‌خواهد که آن شرایط را نداریم. حتی در مسائل جزئی مالی باشگاه‌مان مشکل دارد. نه از وزارت نفت و نه از اسپانسر به خصوصی تغذیه می‌شویم. فقط گاهی منطقه آزاد کمکی می‌کند اما به هر حال برای تیمی که می‌خواهد به آسیا برود بسیار کم است.

سراج ادامه داد: اما به هر حال ما به دنبال این هستیم که بهترین نتایج را بگیریم و شاید سهمیه آسیایی را هم بگیریم. ما اگر فردا بازی را با سه امتیاز تمام کنیم انگیزه‌ای برای خود بازیکنان و اعضای تیم می‌شود تا در ادامه بتوانیم با انگیزه بیشتری کار کنیم. قطعا ماندن در جایگاه خودمان باعث می‌شود انگیزه بیشتری پیدا کنیم و این در ادامه خیلی به ما کمک می‌کنیم.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو