سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

سامسونگ گلکسی A14 در هند با قیمت ۱۳۹۹۹ روپیه رونمایی شد

gsmarena_001-377.jpg
سامسونگ گلکسی A14 اکنون در هند رسمی است، به A14 5G در قفسه فروشگاه بپیوندید. گلکسی A14 مجهز به ۴G یک LCD 6.6 اینچی ۱۰۸۰x2408 پیکسلی PLS با نرخ تازه‌سازی معمولی ۶۰ هرتز را به همراه دارد که همراه با باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی باعث عمر باتری عالی می‌شود. شارژ در ۱۵ وات سیمی کمتر چشمگیر است. گلکسی A14 هندی دارای چیپست ۸ نانومتری اگزینوس ۸۵۰ با هشت هسته Cortex-A55 و ۴ گیگابایت رم و ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است. گلکسی ...

سامسونگ گلکسی A14 اکنون در هند رسمی است، به A14 5G در قفسه فروشگاه بپیوندید.

گلکسی A14 مجهز به ۴G یک LCD 6.6 اینچی ۱۰۸۰x2408 پیکسلی PLS با نرخ تازه‌سازی معمولی ۶۰ هرتز را به همراه دارد که همراه با باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی باعث عمر باتری عالی می‌شود. شارژ در ۱۵ وات سیمی کمتر چشمگیر است.

گلکسی A14 هندی دارای چیپست ۸ نانومتری اگزینوس ۸۵۰ با هشت هسته Cortex-A55 و ۴ گیگابایت رم و ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است.

سامسونگ گلکسی A14 در هند <a href= به طور رسمی معرفی شد و قیمت آن از ۱۳۹۹۹ INR شروع می شود">

گلکسی A14 دارای یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، یک واحد فوق عریض ۵ مگاپیکسلی و یک دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی است. در سمت مقابل یک سلفی ۱۳ مگاپیکسلی وجود دارد.

سامسونگ گلکسی A14 در هند <a href= به طور رسمی معرفی شد و قیمت آن از ۱۳۹۹۹ INR شروع می شود">

گلکسی A14 در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای یا سبز روشن و در ۴/۶۴ گیگابایت یا ۴/۱۲۸ گیگابایت عرضه می‌شود. این تلفن از طریق وب‌سایت سامسونگ و از طریق کانال‌های خرده‌فروشی شرکای آن با قیمت ۱۳۹۹۹ روپیه (۱۶۰ یورو، تبدیل) در دسترس است - یک قیمت ویژه زودهنگام (تلفن پس از آن ۱۶۴۹۹ INR خواهد بود). جعبه خرده فروشی دارای تلفن و یک کابل USB-C است.

منبع

خبرکاو

منبع