متن خبر

سامسونگ گلکسی اس 23 پلاس آزمایش شده است

سامسونگ گلکسی اس 23 پلاس آزمایش شده است

اخبارسامسونگ گلکسی اس 23 پلاس آزمایش شده است
شناسهٔ خبر: 268019 -
خبرکاو:

هفته گذشته، شاهد بودیم که سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا در تست سقوط و دوام PBKReviews بسیار تاثیرگذار بود. جای تعجب نیست که S23 Ultra در اولین سقوط از ارتفاع کمر شکسته شد. اعتقاد بر این بود که صفحه نمایش خمیده S23 Ultra می تواند مقصر شکسته شدن به این راحتی باشد و امیدی وجود داشت که S23+ که دارای صفحه نمایش شیشه ای تخت است، ممکن است عملکرد بهتری داشته باشد.

Samsung Galaxy S23+ Samsung Galaxy S23+

کاملاً اینطور نشد. اگرچه S23 Ultra از گوریلا گلس Victus 2 در جلو و عقب دستگاه استفاده می کند، S23+ به همین نوع شیشه مجهز شده است. با وجود صفحه نمایش تخت و داشتن آخرین نسخه گوریلا گلس، S23+ به همان سرنوشت دچار شد که در مرحله اول در تست سقوط شکست خورد.

شکاف‌های پنل‌های شیشه‌ای تخت +S23 به‌طور قابل‌توجهی کوچک‌تر از ترک‌های روی پنل‌های منحنی Galaxy S23 Ultra بود. در هر دو مورد، صفحه نمایش لمسی همچنان محتوا را نمایش می‌دهد و ورودی لمسی را بدون هیچ مشکلی می‌پذیرد - خوب، جدا از شیشه‌های شکسته.

همانطور که در مورد اکثر ساندویچ‌های شیشه‌ای مدرن گوشی‌های هوشمند وجود دارد، اگر از ارتفاع کمر به پایین بیفتند، احتمالا می‌شکنند. در صورتی که آن را از دست دادید، بررسی‌های ما درباره Samsung Galaxy S23+ (بررسی) و S23 Ultra (بررسی) در حال حاضر فعال است.

منبع

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است