متن خبر

سامسونگ فکر می کند که SSD 990 Pro شما را تعمیر کرده است و احتمالاً درست است

سامسونگ فکر می کند که SSD 990 Pro شما را تعمیر کرده است و احتمالاً درست است

اخبارسامسونگ فکر می کند که SSD 990 Pro شما را تعمیر کرده است و احتمالاً درست است
شناسهٔ خبر: 266477 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

پس از گزارش‌های قبلی مبنی بر اینکه درایوهای حالت جامد 990 پرو ( SSD ) سامسونگ به طور ناگهانی در وضعیت نامناسبی قرار گرفتند، اکنون یک راه حل برای آن در دسترس است.

PC Gamer (در برگه جدید باز می شود) متوجه شد که مشکل مشابهی که بر SSD های Samsung 980 Pro تاثیر می گذارد نیز در اوایل این ماه پیدا و برطرف شده است، که باعث می شود مالک درایوهای M.2 NVME این شرکت با کارایی بالا باشد.

از آنجایی که طبق گزارش‌ها، میان‌افزار قدیمی‌تر درایوها را به‌طور انبوه از بین می‌برد، کاربرانی که حتی مشکوک به داشتن 980 Pro یا 990 Pro در پیکربندی خود هستند، باید آخرین نسخه میان‌افزار را از ابزار رایگان عملکرد SSD Magician سامسونگ دانلود کنند (در برگه جدید باز می‌شود) .

مشکلات SSD سامسونگ

فراتر از به‌روزرسانی‌های صادر شده، که بدون هیچ‌چیز وصله‌ای ارائه می‌شوند، سامسونگ کمتر از آینده از کاربران آسیب‌دیده پشتیبانی کرده است.

در زمان گزارش PC Gamer، سامسونگ به طور رسمی این مشکل را برای SSD های 990 Pro خود تایید نکرده بود. این بدان معناست که همانطور که به گفته رابی خان ویرایشگر Neowin (در برگه جدید باز می شود) ، شرکت می تواند با ادعای اینکه "هیچ نقصی" در SSD 990 Pro او پیدا نکرده و از تعمیر آن امتناع می کند، او را احمقانه فرض کند.

اکنون که تأیید رسمی این مشکل برای (امیدواریم تنها) مدل‌های درایو آسیب‌دیده در اینجا آمده است، کاربرانی که به دنبال جایگزین‌های کامل برای درایوهای خود هستند باید زمان آسان‌تری برای دریافت آن‌ها داشته باشند.

این می تواند بسیار مهم باشد، از آنجایی که ، طبق سخت افزار Tom's (در برگه جدید باز می شود) ، به روز رسانی سیستم عامل از آسیب به SSD ها جلوگیری می کند، اما آن را معکوس نمی کند.

خبر خوب این است که اصلاحات اینجا هستند و اعمال آنها آسان تر نیست. خبر بد این است که این مشکلات ممکن است بر روی درایوهای دیگر تأثیر بگذارد (این دارنده 970 Pro به دقت زیر نظر دارد)، و رفع سیستم عامل ممکن است برای برخی کافی نباشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است