متن خبر

سامسونگ حق اختراع ساعت هوشمند با پروژکتور داخلی را ثبت کرد

سامسونگ حق اختراع ساعت هوشمند با پروژکتور داخلی را ثبت کرد

اخبارسامسونگ حق اختراع ساعت هوشمند با پروژکتور داخلی را ثبت کرد
شناسهٔ خبر: 267476 -
خبرکاو:

سامسونگ یکی از اولین برندهایی بود که بیش از یک دهه پیش گوشی هوشمندی با پروژکتور داخلی عرضه کرد و ثبت اختراع جدید نشان می‌دهد که این برند به دنبال گسترش این قابلیت به وربل‌های خود است. یک ساعت سامسونگ گلکسی با یک پروژکتور داخلی در یک ثبت اختراع ظاهر شد که یک دستگاه مفهومی را نشان می دهد که می تواند اطلاعات را از قسمت بیرونی محفظه خود به سمت پشت دست کاربر ارسال کند.

سامسونگ حق اختراع ساعت هوشمند با پروژکتور داخلی <a href= را ثبت کرد">

بر اساس توضیحات ثبت اختراع، بیت پروژکتور دارای چندین لنز و ساطع کننده LED است که به صورت قوس در یک ردیف قرار گرفته اند. این می تواند صفحه اصلی را منعکس کند و تصاویر و فیلم ها را در پشت دست شما نمایش دهد. این پتنت توضیح می دهد که پروژکتور کوچک می تواند "اطلاعاتی را که با اطلاعات نمایش داده شده در ماژول نمایشگر متفاوت است نمایش دهد".

ال ای دی و ساطع کننده های لنز همانطور <a href= که در پتنت توضیح داده شده است" width="292" height="218" src="https://fdn.gsmarena.com/imgroot//news/23/02/samsung-smartwatch-projector-patent/inline/-x218/gsmarena_002.jpg">ال ای دی و ساطع کننده های لنز همانطور <a href= که در پتنت توضیح داده شده است" width="345" height="218" src="https://fdn.gsmarena.com/imgroot//news/23/02/samsung-smartwatch-projector-patent/inline/-x218/gsmarena_003.jpg">
بیت پروژکتور بخشی از محفظه ساعت خواهد بود

برخی از موارد استفاده توصیف شده شامل پخش پخش و محتوای چند رسانه ای است. سامسونگ همچنین توضیح می دهد که LED های داخل پروژکتور می توانند درخشندگی و فاصله کانونی خود را در حین پرواز تنظیم کنند تا از دید مطلوب اطمینان حاصل کنند. ما فقط می‌توانیم امیدوار باشیم که اطلاعات بیشتر و نمونه اولیه این ثبت اختراع را ببینیم، اگرچه در مورد تمام پتنت‌ها هیچ اطمینانی وجود ندارد که سامسونگ فعالانه این تلاش را دنبال کند.

منبع | از طريق

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است