متن خبر

سامسونگ احتمالاً طراحی ساعت‌های هوشمند خود را دوباره مربعی می‌کند

سامسونگ احتمالاً طراحی ساعت‌های هوشمند خود را دوباره مربعی می‌کند

شناسهٔ خبر: 457551 -
سامسونگ تقریباً یک دهه پیش برای ساخت اولین ساعت‌های هوشمند، از طراحی مربعی‌شکل برای ساخت بدنه آن‌ها استفاده کرد. به‌عنوان مثال در سال 2013، سامسونگ دستگاه Galaxy Gear را با صفحه نمایش مربعی‌شکل روانه بازار کرد. از آن زمان سامسونگ نسل‌های مختلف گلکسی واچ را با طراحی دایره‌ای تولید کرده است، اما به‌نظر می‌رسد که این شرکت دوباره قصد دارد به سنت‌های خود بازگردد.

به گزارش SamMobile، سامسونگ به‌دنبال بازگرداندن طراحی مربعی‌شکل برای ساعت‌های هوشمند خود است. پس احتمال می‌رود که محصولات جدید، شبیه به مدل‌های قبلی مانند Galaxy Gear ،Gear2 و Gear Live باشند.

Gear S2 اولین ساعت هوشمند سامسونگ با طراحی دایره‌ای‌شکل و قاب چرخان فیزیکی بود. سامسونگ از آن زمان به این زبان طراحی پایبند بوده است و مدل‌های نسل فعلی گلکسی واچ 5 طراحی دایره‌ای تقریباً یکسانی دارند.

گلکسی واچ

چه زمانی سامسونگ دوباره از طراحی مربعی‌شکل در گلکسی واچ استفاده خواهد کرد؟

فعلاً مشخص نیست که آیا طراحی مربعی‌شکل در گلکسی واچ 7 اعمال خواهد شد یا خیر. همچنین شاید سامسونگ در سال 2025 از این نوع طراحی در ساخت ساعت‌های هوشمند خود استفاده کند و تا پایان سال 2024، به طراحی دایره‌ای‌شکل پایبند باشد.

درحال‌حاضر بسیاری از کاربران ساعت‌های هوشمند سامسونگ، به زبان طراحی دایره‌ای عادت کرده‌اند. باید منتظر ماند و دید که کره‌ای‌ها چگونه کاربران را برای خرید ساعت‌های هوشمند مربعی ترغیب می‌کنند.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است