سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

زمان رفع مشکل قطعی تلفن های مجتمع آتی ساز تهران اعلام شد / علت قطعی چیست؟

به گزارش رکنا، در پی تماس ساکنان مجتمع آتی ساز تهران با رکنا، ساکنان این مجتمع از قطعی تلفن های ثابت و وایفای خود خبر دادند. طبق گفته ساکنان، تلفن های ثابت این مجتمع از 5 روز گذشته تا امروز قطع است. محمدرضا بیدخام، مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در این خصوص به رکنا گفت: دلیل اختلال در خطوط تلفن های ثابت مجتمع آتی ساز، سرقت تجهیزات مخابراتی است. بیدخام در ادامه گفت: هم اکنون هماهنگی های ...

به گزارش رکنا، در پی تماس ساکنان مجتمع آتی ساز تهران با رکنا، ساکنان این مجتمع از قطعی تلفن های ثابت و وایفای خود خبر دادند.

طبق گفته ساکنان، تلفن های ثابت این مجتمع از 5 روز گذشته تا امروز قطع است.

محمدرضا بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران

محمدرضا بیدخام، مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در این خصوص به رکنا گفت: دلیل اختلال در خطوط تلفن های ثابت مجتمع آتی ساز، سرقت تجهیزات مخابراتی است.

بیدخام در ادامه گفت: هم اکنون هماهنگی های لازم با شهرداری منطقه مربوطه در حال انجام  است تا با استفاده از مسیرهای جایگزین رفع مشکل صورت گیرد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در ادامه گفت: پیش بینی می شود با تلاش صورت گرفته ارتباطات ثابت این مجتمع تا دو روز آینده به حالت نرمال برگردد.