اخبار

زمان ذخیره حساب قدیمی خود در Minecraft تقریباً تمام شده است

آثار هنری Minecraft
موجانگ / مایکروسافت

Minecraft قبلاً دارای حساب‌های ویژه Minecraft.net و Mojang برای خرید و بازی آنلاین بود، اما از سال ۲۰۲۰، Mojang آنها را به حساب‌های مایکروسافت منتقل کرد. چند ماه دیگر، دوره مهاجرت به پایان می رسد و تمام حساب های قدیمی باقی مانده برای همیشه از بین می روند.

Mojang یک پست وبلاگ منتشر کرد که در آن توضیح می دهد که ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳ در ساعت ۱۱ صبح به وقت شرقی آخرین برش برای حساب های قدیمی Mojang خواهد بود. پس از آن مرحله، آنها برای ورود به Minecraft.net یا Minecraft Launcher کار نخواهند کرد. دو هفته قبل از آن، در ۵ سپتامبر، پشتیبانی مشتری Mojang نمی‌تواند به انتقال حساب‌ها کمک کند.

در پست وبلاگ آمده است: "ما این کار را انجام می دهیم تا مطمئن شویم همه با استفاده از حساب هایی با امنیت بهتر و ایمنی بازیکن بازی می کنند. فرآیند انتقال تنها چند دقیقه طول می‌کشد و همه داده‌های شما، از جمله نام کاربری، پیشرفت، خلاقیت‌ها و پوسته‌های شما همچنان وجود دارند." همچنین یک صفحه پرسش و پاسخ با اطلاعات بیشتر وجود دارد. هنگامی که حساب خود را مهاجرت می کنید، Mojang به شما یک کیپ ویژه در بازی می دهد.

انتقال حساب های قدیمی به حساب های مایکروسافت یک تلاش چند ساله بوده است. نسخه‌های موبایل و «Bedrock» Minecraft سال‌ها است که تنها از حساب‌های مایکروسافت پشتیبانی می‌کنند و نسخه اصلی جاوا آخرین نسخه باقی مانده است. تقریباً دو سال از تغییر نسخه جاوا می‌گذرد، اما با هشدارهای فراوان در راه‌انداز و ایمیل‌های ارسال شده به دارندگان حساب.

منبع: Minecraft

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *