متن خبر

رییس فدراسیون قایقرانی: از بازگشت جاور خوشحالم/ شادی هم برگردد استقبال می‌کنیم

رییس فدراسیون قایقرانی: از بازگشت جاور خوشحالم/ شادی هم برگردد استقبال می‌کنیم

اخباررییس فدراسیون قایقرانی: از بازگشت جاور خوشحالم/ شادی هم برگردد استقبال می‌کنیم
شناسهٔ خبر: 110817 -
خبرکاو:

علیرضا سهرابیان در بیان کرد گو با ایسنا در مورد بازگشت دوباره مهسا جاور به ورزش قهرمانی بیان کرد: بعد از انتخابات فدراسیون قایقرانی با او صحبت کردم و قول مساعد داد به محض اینکه فرزندش از آب و گل در بیاید بر  گردد. قبل از آغاز سال جدید هم با من صحبت کرد و این نوید را به من داد که به کمک همسرش که از قهرمانان رشته ووشو است دوباره به ورزش برمی گردد تا افتخارات خود را بیشتر کند. از این موضوع خوشحال شدم و مطمئنا  تمرینات خود را بعد از بحث کرونا شروع می کند. آمدن خانم جاور و بقیه نفراتی که خداحافظی کرده اند کمک می کند تا از داشته هایم به شکل منسجم تری استفاده کنیم.

او در مورد اینکه احتمال دارد محسن شادی هم برگردد یا خیر، تاکید کرد: خود او علاقه مند است تمرینات خود را انجام دهد اما او مشغله کاری زیادی دارد و مسائل دیگر باعث شده نتواند وقت زیادی برای تمرینات حرفه ای بگذارد. اما هر زمان آمادگی این را داشته باشد بیاید و در انتخابی ها شرکت کند ما استقبال می‌کنیم. شادی یکی از شناسنامه های زرین قایقرانی است و باعث افتخار است که مجددا از او استفاده کنیم.

سهرابیان در پاسخ به این پرسش که اردوهای قایقرانی برگزار می شود یا خیر، تصریح کرد: ملی پوشان تمرین خود را می کنند و ما هم منتظر اعلام ستاد مبارزه با کرونا هستیم که  خوابگاه و رستوران را راه اندازی کنیم. البته جان ورزشکاران برای ما عزیز تر از این است که سریعا اردوها شروع کنیم. از این رو هر زمان امنیت جانی ورزشکاران تضمین و مجوز لازم صادر شود، ما سریعا اردوها را شروع خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو