متن خبر

روش تمیز کردن پنج چیز چیست؟

روش تمیز کردن پنج چیز چیست؟

اخبارروش تمیز کردن پنج چیز چیست؟
شناسهٔ خبر: 266076 -
خبرکاو:

زنی یک سطل لوازم نظافت <a href= را در یک دست و یک دستشویی در دست دیگر دارد." width="1600" height="900">
Motortion Films/Shutterstock.com

گاهی اوقات تمیز کردن خانه شما می تواند طاقت فرسا باشد. شما برنامه شلوغی دارید و متأسفانه همه چیز انباشته شده است. اما ممکن است یک روش تمیز کردن وجود داشته باشد که کار را آسان‌تر کند.

روش تمیز کردن پنج چیز به شما این امکان را می دهد که مرتب سازی را به پنج جزء تقسیم کنید، آنها را یکی یکی انجام دهید و در نهایت فضای شما تمیز می شود.

روش پنج چیز توسط KC Davis، خالق محتوای TikTok و نویسنده کتاب How to Keep House With Drrowning ساخته شده است. دیویس در ویدیوی خود - که در ابتدا در سال 2021 در فضای مجازی منتشر شد - توضیح داد که شما آشفتگی خود را به پنج دسته مجزا تقسیم می کنید: زباله، ظروف، لباس های شسته شده، چیزهایی که جایی دارند و چیزهایی که جایی ندارند. سپس، هر دسته را یکی یکی انتخاب کنید.

@domesticblisters

ویدیوی OG روش مرتب کردن 5 چیز من! من را دنبال کنید تا نظافت را کاهش دهیم 💜 #سلامت روان #نشانه زودیاک #کلین تاک #پدر و مادر

♬ مرا در راه بفرست - پسر با دختر ملاقات می کند

دیویس توضیح داد که بیشتر اتاق‌ها فقط وقتی کثیف هستند این پنج چیز را در خود دارند و با تقسیم کردن نظافت خود به این دسته‌ها، احساس بیش از حد ناشی از یک فضای کثیف را کاهش می‌دهید. بلافاصله پس از شروع کار با سطل زباله، پیشرفت را مشاهده خواهید کرد و با مرور دسته‌های دیگر انگیزه بیشتری پیدا می‌کنید.

ایده اینجا این نیست که فضای شما را بی‌لکه کنید. برای این است که آن را قابل زندگی کند. به هم ریختگی‌ها را پاک می‌کنید، مراقب اصلی ترین چیزها برای شستن و تمیز کردن (سطل زباله و لباس‌شویی) خواهید بود و سپس، اگر می‌خواهید، می‌توانید به عقب برگردید و کارهایی مانند تمیز کردن میز، جاروبرقی یا تمیز کردن را انجام دهید.

اساساً، آهسته و پیوسته برنده مسابقه تمیز کردن اینج است. اگر از وظایف نظافت آخر هفته خود غرق شده اید، این روش ممکن است به شما کمک کند.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است