متن خبر

روسای جمهور دل’ فروش روزانه: تا 500 دلار در لپ تاپ های XPS، Alienware و Inspiron صرفه جویی کنید

روسای جمهور دل’ فروش روزانه: تا 500 دلار در لپ تاپ های XPS، Alienware و Inspiron صرفه جویی کنید

اخبارروسای جمهور دل’ فروش روزانه: تا 500 دلار در لپ تاپ های XPS، Alienware و Inspiron صرفه جویی کنید
شناسهٔ خبر: 267788 -
خبرکاو:

فروش روز رؤسای جمهور دل به طور رسمی در سال 2023 با مجموعه ای از معاملات عالی لپ تاپ در فروشگاه رسمی دل آغاز شد. ما مشغول گردآوری موارد دلخواه خود در اینجا در TechRadar بوده ایم و توصیه های فوق العاده ای برای به اشتراک گذاشتن داریم.

همانطور که تصور می‌کنید، فروش لپ‌تاپ‌های روز رئیس‌جمهور وجود دارد که تمام بودجه‌های امروز را پوشش می‌دهد (به هر حال دل انتخاب زیادی دارد)، و ما فکر می‌کنیم که اینها مجموعاً برخی از بهترین معاملاتی هستند که از زمان Black در سایت دیده‌ایم. جمعه. در اینجا انتخاب های برتر ما هستند:

از بین این سه مورد، ما بهترین مورد را به عنوان بهترین معامله لپ‌تاپ برای اکثر کاربرانی که به سادگی می‌خواهند اصول اولیه مانند پاسخ دادن به ایمیل‌ها، پخش ویدیو یا خرید آنلاین را پوشش دهند، توصیه می‌کنیم. Core i5 در داخل به اندازه کافی برای اصول اولیه کافی است، و اگر کاربر قدرتمندی نیستید، ممکن است به سادگی این مورد را در مقابل گزینه میانی انتخاب کنید.

با این حال، اگر فکر می کنید برنامه های فشرده ای را اجرا خواهید کرد، انتخاب میانی کاملاً فوق العاده است. این درایو ذخیره‌سازی بزرگ‌تری دارد و تراشه Core i7 درون آن کاملاً از طریق صفحات گسترده یا برنامه‌های بهره‌وری عبور می‌کند. با این حال، توجه داشته باشید که از نظر طراحی یک ماشین فوق‌العاده پیشرفته نیست. برای چیزی «خاص»، می‌خواهید گزینه نهایی ما را در دل XPS 13 انتخاب کنید. این مدل نه تنها قدرتمند و سبک وزن است، بلکه دارای طراحی و نمایشگر فوق‌العاده ممتازی است که آن را از بسیاری دیگر متمایز می‌کند. لپ تاپ های ویندوزی

توجه داشته باشید، در حالی که این سه مورد برتر، سه معامله لپ‌تاپ مورد علاقه ما در فروش روز رئیس‌جمهور Dell هستند، تعدادی فهرست دیگر وجود دارد که قطعا ارزش تحلیل را دارد. ما این موارد را دقیقاً در زیر گردآوری کرده‌ایم، و همچنین توصیه‌های زیادی را در مرکز اصلی فروش روز رئیس‌جمهور ما پیدا خواهید کرد.

معاملات بیشتر لپ تاپ در فروش روز رئیس جمهور Dell

با خلاصه فروش تلویزیون روز رئیس‌جمهور و در فروش روز رئیس‌جمهور بهترین خرید، قیمت‌های بیشتر فناوری را مشاهده کنید .

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است