سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

روزیاتو: تریلر «بی مصرف‌ها ۴» با حضور سیلوستر استالونه و جیسون استاتهام + ویدیو

خلاقانه ترین چیز در مورد چهارمین قسمت از مجموعه فیلم بی مصرف ها، شاید عنوان آن باشد که به جای حرف A، از عدد ۴ انگلیسی استفاده شده است: Expend4bles؛ که حتی این شگرد هم قابل پیش بینی بود. شاید حضور عوامل بی مصرف ها ۳ در جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۱۴ را به یاد داشته باشید، سیلوستر استالونه، آرنولد شوارتزنگر، دولف لاندگرن، هریسون فورد در یک تانک از کار افتاده دوران شوروی برای جمعیت دست تکان دادند. اولین غایب بی ...


خلاقانه ترین چیز در مورد چهارمین قسمت از مجموعه فیلم بی مصرف ها، شاید عنوان آن باشد که به جای حرف A، از عدد ۴ انگلیسی استفاده شده است: Expend4bles؛ که حتی این شگرد هم قابل پیش بینی بود. شاید حضور عوامل بی مصرف ها ۳ در جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۱۴ را به یاد داشته باشید، سیلوستر استالونه، آرنولد شوارتزنگر، دولف لاندگرن، هریسون فورد در یک تانک از کار افتاده دوران شوروی برای جمعیت دست تکان دادند. اولین غایب بی مصرف ها ۴، هریسون فورد است. شاید او برای بازی در جدیدترین قسمت ایندیانا جونز خسته شده است. غایب بزرگ بعدی، آرنولد شوارتزنگر است. اما لاندگرن در کنار سیلوستر استالونه در فیلم جدید حضور دارد که دوباره در نقش بارنی راس، رهبر بازنشسته تعدادی مزدور با چهره های چین و چروک خورده بازی می کند که راه حلشان برای مشکلات قتل عام همه است.

داستان بی مصرف ها ۴

تریلر «بی مصرف‌ها 4» با حضور سیلوستر استالونه و جیسون استاتهام

در بی مصرف ها ۴، تیم به لیبی فرستاده می شود تا شخصیت منفی به نام اوسلات با بازی ایکو اویس که یک کلاهک هسته ای دزدیده است را از بین ببرند. بارنی پس از یک درگیری پر سر و صدا، با سرنگونی هواپیما کشته می شود.

تریلر «بی مصرف‌ها 4» با حضور سیلوستر استالونه و جیسون استاتهام

مارش مامور سیا با بازی اندی گارسیا در مراسم یادبود او فاش می کند که تیم به دنبال اوسلات خواهد رفت، اما بدون لی کریسمس با بازی جیسون استاتهام، که ماموریت تلاش برای نجات بارنی را به خطر انداخت. جینا با بازی مگان فاکس، معشوق سابق لی، جایگزین او می شود. اما کریسمس مخفیانه موازی با تیم، به دنبال اوسلات است. در نهایت مشخص می شود که بارنی زنده است و مرگ خود را بازسازی کرده بود تا اوسلات خود را نشان دهد. تیم از وقوع جنگ جهانی سوم جلوگیری می کند و در نهایت جشن می گیرند.

پس از شکست بی مصرف ها ۳ در سال ۲۰۱۴ در باکس آفیس، ساخت قسمت دیگری از این مجموعه فیلم در هاله ای از ابهام بود. در دسامبر ۲۰۱۶، سیلوستر استالونه اعلام کرد که قسمت چهارم آخرین فیلم این مجموعه خواهد بود، در مارس ۲۰۱۷، استالونه به دلیل اختلافاتی در مورد فیلمنامه و کارگردانی این پروژه و فرنچایز را ترک کرد. در ژانویه ۲۰۱۸، پس از حمایت سایر بازیگران از جمله آرنولد شوارتزنگر، استالونه با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی خود و با توجه به تایید تحولات جدید در فیلم چهارم، بازگشت خود به این پروژه را اعلام کرد. در ادامه باز هم مسائلی درخصوص کارگردانی به وجود آمد که به صورت زنجیر وار تولید و اکران چهارمین قسمت این فرنچایز را به تعویق انداخت. در نهایت فیلمبرداری بی‌ مصرف‌ ها ۴ در سپتامبر سال ۲۰۲۱ در مناطقی از یونان، لندن و بلغارستان کلید خورد. اکران این فیلم از تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳، آغاز شد.