متن خبر

روزیاتو: ایالات متحده در مجموع چند جت جنگنده در اختیار دارد؟

روزیاتو: ایالات متحده در مجموع چند جت جنگنده در اختیار دارد؟

شناسهٔ خبر: 460770 -
در حالی که ارتش آمریکا تعداد زیادی عضو، پایگاه و وسیله نقلیه دارد، جت های جنگنده داستان متفاوتی دارند چرا که میلیون ها دلار قیمت داشته و مملو از تکنولوژی های فوق العاده پیشرفته هستند. اگر تا به حال از خود پرسیده اید که آمریکا چند فروند از این هواپیماهای فوق پیشرفته را در اختیار دارد، شانس با شما یار است زیرا یک نفر واقعاً آن ها را حساب کرده است.

ایالات متحده چند فروند جت جنگنده در اختیار دارد؟

به ادعای مدرسه هوانوردی شفیلد، ارتش ایالات متحده آمریکا تقریبا ۳,۴۰۰ دارایی را در دسته جنگنده / حمله عملیاتی در ناوگان نیروی هوایی و نیروی دریایی نگهداری می کند. این جنگنده ها شامل اف -۳۵، اف -۳۵ ای، اف -۱۶ و اف -۱۰ می شود.

ایالات متحده چند فروند جت جنگنده در اختیار دارد؟

اما این تنها یک دسته از موجودی هوانوردی ارتش ایالات متحده است است زیرا اف -۱۶ ها دقیقاً برای کارهای دیگر مانند حمل هواپیماهای دیگر یا تجهیزات بزرگ ایده آل نیستند. هواپیماهای متفاوت برای کارهای متفاوتی مناسب هستند. به همین دلیل است که ارتش آمریکا بیش از ۱۴ هزار هواپیما را در ناوگان خود دارد، عددی که بر طبق برنامه ۱۰ ساله سرمایه گذاری در صنایع هوایی که توسط معاون وزیر دفاع آمریکا منتشر شده، بدست آمده است.

ایالات متحده چند فروند جت جنگنده در اختیار دارد؟

جت های جنگنده تنها بخش کوچکی از کل هواپیماهای نظامی آمریکا هستند

جای تعجب نیست که این بزرگ ترین ناوگان هواپیما در جهان است و پس از آن روسیه با حدود ۴,۰۰۰ هواپیما قرار دارد. بزرگ ترین دسته از هواپیماهای نظامی ایالات متحده به عنوان «لیفت هوایی/ باری / خدمات» طبقه بندی می شود که شامل بیش از ۴,۰۰۰ هواپیمای مورد استفاده توسط نیروی هوایی، ارتش و نیروی دریایی است. این دسته معمولاً شامل هواپیماهای بزرگی است که برای حمل و نقل تدارکات، مقامات نظامی و غیرنظامی و هر چیز دیگری که در صندلی عقب اف -۳۵ جای نگیرد، در نظر گرفته شده اند.

ایالات متحده چند فروند جت جنگنده در اختیار دارد؟

سپس، طبقه بندی های دیگری از هواپیماهای نظامی در ایالات متحده وجود دارد. به ترتیب اندازه ناوگان، آن ها شامل آموزشی، هلیکوپترهای تهاجمی، ISR / Scout / C۴، ضد سطحی / زیردریایی، سوخت گیری هوایی، نیروهای عملیات ویژه، حملات دوربرد، و جستجو و نجات رزمی هستند. این اعداد همیشه در حال تغییر هستند تا با چشم انداز نظامی دائماً در حال تغییر جهان سازگار باشند. به گزارش دیفنس نیوز، نیروی هوایی آمریکا به دنبال نوسازی ناوگان خود است و هر سال از کنگره درخواست ۷۲ جنگنده جدید می کند. با فرض اینکه آن ها تعدادی از هواپیماهای قدیمی را نیز نگه دارند، احتمالاً عدد ۳,۴۰۰ هر ساله بیشتر نیز بشود.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است