متن خبر

روحیه ایثارگری به «آواز» رسید

روحیه ایثارگری به «آواز» رسید

اخبارروحیه ایثارگری به «آواز» رسید
شناسهٔ خبر: 109698 -
خبرکاو:

جواد مرادی، امروز چهارشنبه ۴ تیر با اشاره به محرومیت روستاهای مرزی درمیان به رسانه‌های گروهی بیان کرد: ذکری، آواز و گل نی، از جمله روستاهای این شهرستان بوده که خشکسالی‌های پیاپی محرومیت‌های بسیاری را بر این مناطق حاکم کرده است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه حکایت ۲۰ سال خشکسالی و از بین رفتن منابع درآمد روستاییان باعث به اوج رسیدن محرومیت در این مناطق شده است، بیان کرد: همچنین کساد در بازار کسب و کار به دنبال شیوع ویروس کرونا، رنج مضاعفی بر دل این روستاییان گذاشته است.

رئیس جمعیت هلال احمر درمیان با اشاره به حمایت‌های انجام شده در عصر کرونا، بیان کرد: از ابتدای سال جاری به همت اهالی طبس مسینا، ۱۵۰ کیلوگرم گوشت بین این دو روستای محروم توزیع شده است.

مرادی ادامه داد: همچنین به همت یک خیر تهرانی ۵۰ کارت هدیه بین خانوارهای این مناطق توزیع شده است.

وی از توزیع ۸۰ بسته حمایتی توسط خیری از روستای  آواز بین روستاهای ذکری و گل نی خبر داد و بیان کرد: این امر نشان می‌دهد که علی رغم محرومیت حاکم بر این روستاها، روحیه ایثارگری و بشر دوستی در بین روستاییان موج می‌زند.

مرادی، ارزش این بسته را ۸۰ میلیون ریال دانست و یادآور شد: این بسته‌ها شامل؛ ۴۰ بسته غذایی اعم از ماکارونی، رب، عدس، روغن، قند و کنسروجات و ۴۰ بسته مواد شوینده اعم از مایع ضدعفونی‌کننده، صابون، شامپو و شوینده دست بوده است.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو