متن خبر

روبن از دلیل بازگشت خود به فوتبال گفت

روبن از دلیل بازگشت خود به فوتبال گفت

اخبارروبن از دلیل بازگشت خود به فوتبال گفت
شناسهٔ خبر: 110418 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، آرین روبن بعد از ۱۰ سال حضور در بایرن مونیخ و کسب جام‌های زیاد تصمیم گرفت در ماه جولای ۲۰۱۹ برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند.

روبن بعد از جدایی از بایرن با پیشنهادهای زیادی مواجه شد اما تصمیم گرفت کفش‌های خود را آویزان کند ولی او نتوانست دوری از فوتبال را تحمل کند.

باشگاه خرونینخن هلند از عقد قرارداد رسمی با روبن ۳۶ سال خبر داد و به این ترتیب او از ابتدایی فصل بعد لیگ هلند می تواند به میدان برود.

روبن هم این بازگشت را تایید کرد. او در ویدئویی که منتشر کرد، بیان کرد : من به این موضوع فکر کردم. باشگاه پیشنهاد داد و من هم بررسی کردم و در نهایت تصمیم گرفتم به فوتبال برگردم چرا که دوست دارم به خرونینخن کمک کنم. نمی‌دانم آیا این ماموریت من موفق خواهد بود یا نه.

روبن فوتبال خود را به صورت رسمی از خرونینخن آغاز کرد. او از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۲ برای این تیم به میدان رفت و بعد از آن بود که راهی آیندهوون شد.

درخشش در آیندهوون باعث شد تا روبن راهی لیگ جزیره شود و پیراهن چلسی را بر تن کند. او سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ برای چلسی بازی کرد و بعد از آن راهی رئال مادرید شد و تا ۲۰۰۹ در  این تیم بازی کرد که البته تجربه موفقی نبود.

بهترین دوران روبن به دوران حضورش در بایرن برمی‌گردد. او از ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۹ برای بایرن مونیخ به میدان رفت و توانست عنوان و افتخارات زیادی از جمله کسب سه گانه را با بایرن تجربه کند و به یکی از محبوب‌ترین و بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه تبدیل شود.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو