سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

رندرهای لو رفته Samsung Galaxy Watch 6 Classic بازگشت یک ویژگی از دست رفته را نشان می دهد

ihnaa.png
رونمایی از سری گلکسی واچ ۶ سامسونگ به سرعت نزدیک می شود و آگوست یا احتمالاً حتی جولای در کارت هایی برای رونمایی رسمی قرار دارد. پس ، عجیب است که هنوز اطلاعات زیادی درز نکرده است – در واقع، ما اولین نگاه خود را به طراحی احتمالی Samsung Galaxy Watch 6 Classic داریم. این به شکل رندرهای لو رفته توسط OnLeaks (یک افشاگر با سابقه عالی) از طرف MySmartPrice است و یک قاب بزرگ و برجسته ...

رونمایی از سری گلکسی واچ ۶ سامسونگ به سرعت نزدیک می شود و آگوست یا احتمالاً حتی جولای در کارت هایی برای رونمایی رسمی قرار دارد. پس ، عجیب است که هنوز اطلاعات زیادی درز نکرده است – در واقع، ما اولین نگاه خود را به طراحی احتمالی Samsung Galaxy Watch 6 Classic داریم.

این به شکل رندرهای لو رفته توسط OnLeaks (یک افشاگر با سابقه عالی) از طرف MySmartPrice است و یک قاب بزرگ و برجسته را نشان می دهد که ظاهراً می چرخد. این خبر بسیار بزرگی است، زیرا در حالی که Samsung Galaxy Watch 4 Classic دارای یک قاب چرخان بود، سامسونگ این ویژگی را برای خط Samsung Galaxy Watch 5 کنار گذاشت.

در عوض، هر دو واچ ۵ و سامسونگ گلکسی واچ ۵ پرو دارای یک قاب دیجیتال حساس به لمس در لبه نمایشگر مربوطه خود بودند که می‌توانید انگشت خود را در امتداد آن بکشید تا به همان عملکرد دسترسی داشته باشید.

در هر صورت، قاب به شما امکان می‌دهد در میان گزینه‌های منو و دیگر جنبه‌های رابط بچرخید، اما داشتن یک قاب چرخان فیزیکی برای این کار بسیار شهودی و لمس‌کننده‌تر از راه‌حل مورد استفاده در آخرین مدل‌ها است.

پس ، این یک تغییر قابل قدردانی است و احتمالاً به این ابزار پوشیدنی مرتبط است که ظاهراً Samsung Galaxy Watch 6 Classic نام دارد. ذکر این نام از همین منبع می آید و به نظر می رسد که سامسونگ قاب چرخان را به عنوان یک ویژگی مدل کلاسیک و نه یک ویژگی «Pro» می داند.

احتمالاً سامسونگ گلکسی واچ ۶ پرو را نیز دریافت نخواهیم کرد، اما تقریباً مطمئناً یک ساعت استاندارد سامسونگ گلکسی واچ ۶ وجود خواهد داشت که بر اساس فرم قبلی، احتمالا فاقد قاب چرخشی خواهد بود، پس این گزینه برای هر کسی است که این کار را انجام نمی دهد. این ویژگی را دوست ندارم

دیگر خبری از غافلگیری نیست

به غیر از قاب چرخان، این تصاویر چیز خیلی شگفت‌انگیزی را نشان نمی‌دهند، اما می‌توانید ببینید که Samsung Galaxy Watch 6 Classic دارای دکمه‌های home و back در لبه سمت راست و یک بند حلقه مغناطیسی مشکی است. تقریباً مطمئناً چندین رنگ و طرح بند برای انتخاب وجود دارد.

در حالی که ما این تصاویر را با کمی نمک می گیریم، اما آنها از یک منبع معتبر تهیه شده اند، پس احتمال درستی آنها وجود دارد.

ما باید حدود دو ماه دیگر متوجه این موضوع شویم و این می‌تواند یک رویداد شلوغ برای سامسونگ باشد، زیرا انتظار داریم که سامسونگ گلکسی Z Fold 5 و Samsung Galaxy Z Flip 5 نیز در کنار این پوشیدنی‌ها ظاهر شوند.