سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

رندرهای باکیفیت پیکسل ۸ و ۸ پرو چند روز مانده به معرفی افشا شد

سری پیکسل ۸ گوگل تا چند روز دیگر رسماً معرفی می‌شود، اما مطابق معمول گزارش‌های زیادی درباره این گوشی منتشر شده است. حالا شاهد انتشار رندرهای باکیفیتی از پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو هستیم که رنگ‌های مختلف این محصول را نشان می‌دهد. وب‌سایت MySmartPrice رندرهای باکیفیتی را از پیکسل ۸ و ۸ پرو منتشر کرد که سه رنگ این محصولات را به نمایش می‌گذارد. این رنگ‌ها برای مدل پرو شامل آبی، ...

سری پیکسل ۸ گوگل تا چند روز دیگر رسماً معرفی می‌شود، اما مطابق معمول گزارش‌های زیادی درباره این گوشی منتشر شده است. حالا شاهد انتشار رندرهای باکیفیتی از پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو هستیم که رنگ‌های مختلف این محصول را نشان می‌دهد.

وب‌سایت MySmartPrice رندرهای باکیفیتی را از پیکسل ۸ و ۸ پرو منتشر کرد که سه رنگ این محصولات را به نمایش می‌گذارد. این رنگ‌ها برای مدل پرو شامل آبی، سفید و مشکی، و برای مدل استاندارد شامل نارنجی/صورتی، خاکستری و مشکی است.

زبان طراحی سری پیکسل ۸ تفاوت زیادی با دو نسل قبلی خود ندارد. گوگل در سری پیکسل ۶ ماژول دوربین عقب خود را تغییر داد و این طراحی را در پیکسل ۷ بهینه‌سازی کرد. حالا پیکسل ۸ هم در همین مسیر قدم گذاشته است. طراحی متمایز این دستگاه باعث می‌شود هر کسی که گوشی را از دور می‌بیند، به‌راحتی بتواند آن را تشخیص بدهد.

گوگل پیش‌تر در یک تبلیغ رسماً طراحی گوشی‌های پرچمدار جدید خود را که در تاریخ ۱۲ مهرماه معرفی می‌شوند، به ما نشان داده بود. در این تصاویر جدید هم می‌توانیم همین ویژگی‌ها ازجمله کارگذاری دکمه‌های پاور و تنظیم صدا در سمت راست بدنه را ببینیم.

مشخصات احتمالی سری پیکسل ۸ گوگل

در گزارش‌ها آمده است که پیکسل ۸ پرو از نمایشگر ۶.۷ اینچی OLED تخت با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی و رزولوشن +QHD یا ۱۴۴۰p بهره می‌برد. قلب تپنده این دستگاه چیپست اختصاصی تنسور جی ۳ خواهد بود که با ۱۲ گیگابایت رم و ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی همراه می‌شود.

در قاب عقب پیکسل ۸ پرو سه دوربین دیده می‌شود که احتمالاً شامل یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، یک دوربین فوق‌عریض ۶۴ مگاپیکسلی و یک دوربین تله‌فوتوی ۴۸ مگاپیکسلی است. مدل پرو در بخش سلفی از دوربین ۱۱ مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد.

در مدل پیکسل ۸ معمولی اما احتمالاً باید منتظر نمایشگر ۶.۲ اینچی OLED با رزولوشن +FHD یا ۱۰۸۰p باشیم. این گوشی یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و یک دوربین فوق‌عریض ۱۲ مگاپیکسلی خواهد داشت. در بخش سلفی هم یک دوربین ۱۰ مگاپیکسلی تعبیه می‌شود.