سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

رندرهای آیفون ۱۶ پرو مکس به بیرون درز کرده که آن را در کنار آیفون ۱۵ پرو مکس نشان می دهد

gsmarena_001-331.jpg
خانواده آیفون ۱۵ قرار است پاییز امسال وارد بازار شوند. هنوز چند ماه دیگه مونده و با این حال، امروز اولین نگاه خود را به آیفون ۱۶ پرو مکس می بینیم که پیش بینی می شود در پاییز ۲۰۲۴ عرضه شود. در حالی که امسال شایعه شده است که اپل به برند پرو مکس پایبند است، ظاهراً این احتمال وجود دارد که سال آینده، زمانی که آیفون ۱۶ اولترا جایگزین آیفون ۱۵ پرو مکس می شود، ...

خانواده آیفون ۱۵ قرار است پاییز امسال وارد بازار شوند. هنوز چند ماه دیگه مونده و با این حال، امروز اولین نگاه خود را به آیفون ۱۶ پرو مکس می بینیم که پیش بینی می شود در پاییز ۲۰۲۴ عرضه شود. در حالی که امسال شایعه شده است که اپل به برند پرو مکس پایبند است، ظاهراً این احتمال وجود دارد که سال آینده، زمانی که آیفون ۱۶ اولترا جایگزین آیفون ۱۵ پرو مکس می شود، تغییر خواهد کرد.

رندرهای زیر مبتنی بر CAD هستند و آیفون ۱۵ پرو مکس و آیفون ۱۶ پرو مکس / اولترا را در کنار هم نشان می دهند. به این ترتیب می توانید به وضوح افزایش اندازه آیفون ۱۶ اولترا را که اخیراً شایعه شده است، تجسم کنید.

رندرهای آیفون 16 پرو مکس <a href= به بیرون درز کرده که آن را در کنار آیفون ۱۵ پرو مکس نشان می دهد">

صفحه نمایش ۶.۹ اینچی بسیار بلندتر از عرض آن خواهد بود، اما باز هم عریض تر خواهد بود - برآوردها عرض آیفون ۱۵ پرو مکس را ۷۶.۷ میلی متر می دانند، در حالی که ظاهراً آیفون ۱۶ اولترا ۷۷.۲ میلی متر خواهد بود. این در انتهای بسیار دور چیزی است که برای اکثر مردم احساس راحتی می کند، و اپل در حال پیشبرد همه چیز است.

گفته می شود آیفون ۱۵ پرو مکس حدود ۱۵۹.۸ میلی متر قد دارد، در حالی که جانشین آن به ۱۶۵ میلی متر خواهد رسید. این یک تغییر بسیار مهم است، به خصوص برای اپل، شرکتی که به خاطر محافظه کاری در چنین مواردی شناخته می شود. آیفون ۱۶ پرو کوچکتر نیز در مقایسه با آیفون ۱۵ پرو رشد خواهد کرد، اما حداقل این یکی بهانه خوبی دارد - لنز زوم پریسکوپ را در خود جای داده و ظاهراً به همین دلیل است.

رندرهای آیفون 16 پرو مکس <a href= به بیرون درز کرده که آن را در کنار آیفون ۱۵ پرو مکس نشان می دهد">

از سوی دیگر، آیفون ۱۵ پرو مکس قبلاً یک لنز زوم پریسکوپ در بدنه خود قرار می دهد، پس مشخص نیست که چرا آیفون ۱۶ پرو مکس باید حتی بزرگتر باشد. البته، در چرخه شایعات خیلی زود است - هنوز حدود ۱۴ ماه دیگر به معرفی خانواده آیفون ۱۶ باقی مانده است - پس بدون شک اطلاعات بیشتری در آینده منتشر خواهد شد. گوش به زنگ باشید.

منبع

خبرکاو

منبع