متن خبر

ربات جدید Bing AI ChatGPT به پنج پاسخ در هر چت محدود می شود

ربات جدید Bing AI ChatGPT به پنج پاسخ در هر چت محدود می شود

اخبارربات جدید Bing AI ChatGPT به پنج پاسخ در هر چت محدود می شود
شناسهٔ خبر: 268173 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

همانطور که خوانندگان معمولی TechRadar می‌دانند، پیشرفت‌های ربات چت هوش مصنوعی که اخیراً به Bing اضافه شده‌اند، روان‌ترین راه‌اندازی را نداشته‌اند – و اکنون مایکروسافت در حال ایجاد برخی تغییرات برای بهبود تجربه کاربری است.

مایکروسافت در یک پست وبلاگ (در برگه جدید باز می‌شود) (از طریق The Verge (در برگه جدید باز می‌شود) ، او میگوید این ترفندها باید "به تمرکز جلسات چت کمک کند": بخش هوش مصنوعی Bing به 50 چرخش چت محدود می‌شود. (یک پرسش و پاسخ) در روز، و پنج پاسخ در هر جلسه چت.

این اتفاق افتاده است: مدیران مایکروسافت قبلاً گفته بودند که به دنبال راه هایی برای حذف برخی از رفتارهای عجیب و غریب هستند که توسط آزمایش کنندگان اولیه سرویس ربات هوش مصنوعی مشاهده شده است.

را در معرض آزمایش قرار دهید

آن آزمایش‌کنندگان اولیه بسیار سخت آزمایش کرده‌اند: آن‌ها توانسته‌اند ربات را بر اساس نسخه ارتقا یافته موتور ChatGPT OpenAI دریافت کنند تا پاسخ‌های نادرست را بدهد، عصبانی شود و حتی ماهیت وجود خود را زیر سوال ببرد.

اینکه موتور جستجوی شما در شرایطی که فقط به دنبال فهرست ی از بهترین گوشی‌ها بودید، دچار یک بحران وجودی شود، ایده‌آل نیست. مایکروسافت می گوید که جلسات چت بسیار طولانی هوش مصنوعی آن را گیج می کند و «اکثریت قریب به اتفاق» سؤالات جستجو را می توان در 5 پاسخ پاسخ داد.

گفت نی هوش مصنوعی برای Bing هنوز برای همه در دسترس نیست، اما مایکروسافت او میگوید که در فهرست انتظار کار خود را ادامه می‌دهد. اگر قصد دارید عملکرد جدید را امتحان کنید، به یاد داشته باشید که تعاملات خود را مختصر و دقیق نگه دارید.


تجزیه و تحلیل: هنوز تبلیغات تبلیغاتی را باور نکنید

علیرغم مشکلات اولیه، به وضوح پتانسیل زیادی در ابزارهای جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی در حال توسعه مایکروسافت و گوگل وجود دارد. چه به دنبال ایده‌هایی برای بازی‌های مهمانی یا مکان‌هایی برای بازدید باشید، آنها می‌توانند نتایج سریع و آگاهانه را به دست آورند - و لازم نیست برای یافتن آنها در صفحات پیوندها قدم بزنید.

در عین حال، واضح است که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. مدل‌های زبان بزرگ (LLM) مانند ChatGPT و نسخه مایکروسافت آن واقعاً به این شکل «فکر» نیستند. آن‌ها مانند موتورهای تصحیح خودکار سوپرشارژ هستند که پیش‌بینی می‌کنند کدام کلمات باید پشت سر هم بروند تا پاسخی منسجم و مرتبط به آنچه از آنها خواسته می‌شود ایجاد کنند.

علاوه بر این، سوال منبع وجود دارد - اگر مردم به هوش مصنوعی اعتماد کنند تا به آنها بگویند بهترین لپ‌تاپ‌ها کدامند و نویسنده‌های انسانی را بیکار کنند، این ربات‌های چت داده‌های مورد نیاز برای تولید خود را نخواهند داشت. پاسخ می دهد. مانند موتورهای جستجوی سنتی، آنها همچنان به محتوایی که توسط افراد واقعی جمع آوری شده است، بسیار وابسته هستند.

البته ما از این فرصت استفاده کردیم و از ChatGPT اصلی پرسیدیم که چرا تعاملات طولانی LLM ها را گیج می کند: ظاهراً می تواند مدل های هوش مصنوعی را "بیش از حد بر جزئیات خاص گفتگو متمرکز کند" و باعث شود "در تعمیم آن به زمینه ها یا موضوعات دیگر شکست بخورد." ، منجر به رفتارهای حلقه ای و پاسخ هایی می شود که "تکراری یا نامربوط" هستند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است