اخبار

رای خود را برای جلسات Disrupt مورد نظر خود ارسال کنید

اگر نشنیده اید، شما - بله شما، خوانندگان TechCrunch - در برنامه نویسی در TechCrunch Disrupt 2023 که از ۱۹ تا ۲۱ سپتامبر در سانفرانسیسکو برگزار می شود، صدا و رای دارید. رای گیری انتخاب مخاطب اکنون تا ۱۷ مه در ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر به وقت محلی PDT باز است.

شانس نهایی: امروز آخرین روزی است که می توانید پاس های زودهنگام بگیرید و تا ۸۰۰ دلار پس انداز کنید. پاس خود را تا ساعت ۱۱:۵۹ شب به وقت محلی امشب بخرید !

شما برنامه نویسی را در TechCrunch Disrupt 2023 انتخاب می کنید

به طور خاص، شما کمک می‌کنید تصمیم بگیرید که کدام یک از ۱۷ بحث میزگرد و ۱۵ جلسه اولیه در دستور کار Disrupt جایگاهی کسب کند. ۱۰ سخنران - در هر دسته - که بیشترین رای را دریافت می کنند، موضوعات خود را در این نمایشگاه ارائه خواهند کرد.

هم میزگردها و هم میزگردها، جمعیت زیادی را در Disrupt جلب می کنند و دلیل خوبی هم دارد. آنها روی موضوعات و موضوعات حیاتی تمرکز می کنند که به افزایش دانش و رشد کسب و کار شما کمک می کند. در اینجا نحوه تفاوت این دو فرمت آمده است:

میزگردها: مکالمات ۳۰ دقیقه ای به رهبری متخصصان با تمرکز بر همکاری جذاب و ایجاد آن لحظات جادویی زمانی که شما ارتباط برقرار می کنید و دانش را به اشتراک می گذارید.

برک آوت ها: جلسات ۵۰ دقیقه ای به رهبری متخصص با پرسش و پاسخ. اینها به شما امکان می دهد تا راه های حل چالش های خاص پیش روی کارآفرینان را عمیقاً تحلیل کنید.

در TechCrunch Disrupt 2023 به جلسات مورد نظر خود رأی دهید

برای مشاهده موضوعات، توضیحات و سخنرانان ۱۷ میزگرد و ۱۵ میزگرد به سایت رای گیری مراجعه کنید (از فیلترها و ویژگی جستجو استفاده کنید یا از آن استفاده کنید). روی نماد پیکان در سمت چپ عنوان جلسه کلیک کنید تا به آن رأی مثبت دهید. ۱۰ میزگرد و ۱۰ میزگرد که بیشترین تعداد رای را به خود اختصاص دهند، در دستور کار Disrupt جایگاهی کسب خواهند کرد.

برای ایجاد اختلال در موارد دلخواه شما، رای های زیادی لازم است، پس برای انجام کار، روی شبکه های همکاران، طرفداران، خانواده و دوستان خود ضربه بزنید.

دلسرد نشوید - دوره رای گیری در ۱۷ مه در ساعت ۱۱:۵۹ شب به وقت محلی به پایان می رسد .

ما تو را می خواهیم! در اینجا برای میزگردها و جلسات پرشور مورد علاقه خود رای دهید. یادآوری فوری: قیمت گذاری زودهنگام امروز، ۱۲ می در ساعت ۲۳:۵۹ به وقت محلی به پایان می رسد. همین حالا پاس خود را بخرید تا ۸۰۰ دلار پس انداز کنید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با پر کردن این فرم با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید .

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *