سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

رئیس اکو در حال خروج آمازون، مدیرعامل جدید Blue Origin است

باب اسمیت، مدیرعامل Blue Origin در پایان سال بازنشسته می شود و جانشین او از شرکت دیگر جف بزوس می آید. دیو لیمپ، کهنه سرباز آمازون که قصد داشت از سمت خود به عنوان رئیس بخش دستگاه های مصرف کننده این شرکت کناره گیری کند، سمت مدیرعاملی را بر عهده می گیرد. لیمپ که برای بیش از ۱۳ سال معاون ارشد دستگاه‌ها و خدمات شرکت بود، بر توسعه و عرضه محصولات متعددی از جمله Echo و Alexa و همچنین ...

باب اسمیت، مدیرعامل Blue Origin در پایان سال بازنشسته می شود و جانشین او از شرکت دیگر جف بزوس می آید.

دیو لیمپ، کهنه سرباز آمازون که قصد داشت از سمت خود به عنوان رئیس بخش دستگاه های مصرف کننده این شرکت کناره گیری کند، سمت مدیرعاملی را بر عهده می گیرد. لیمپ که برای بیش از ۱۳ سال معاون ارشد دستگاه‌ها و خدمات شرکت بود، بر توسعه و عرضه محصولات متعددی از جمله Echo و Alexa و همچنین خط تبلت‌های Fire آمازون نظارت داشت.

این به هم ریختگی اجرایی اولین بار توسط CNBC گزارش شد که یادداشت های داخلی بین اسمیت و بزوس را مشاهده کرد.

بلو اوریجین در میانه تعدادی از پروژه های فضایی، از جمله پرتاب موشک نسل بعدی خود و بازگرداندن موشک گردشگری فضایی نیو شپرد خود به پرواز است. این شرکت فضایی همچنین در حال کار بر روی یک قرارداد ۳۴.۷ میلیون دلاری است که توسط ناسا برای ادامه پیشرفت راه حل خود برای پردازش سلول های خورشیدی از سنگ سنگی قمری منعقد شده است. Blue Origin گفته است که این فرآیند «کابل‌های نامحدود برق و انتقال نیرو را در هر نقطه از سطح ماه راه‌اندازی می‌کند».

داستان در حال توسعه است…

خبرکاو