متن خبر

دیگر هرگز انگشتان خود را روی ظروف مایکروویو نسوزانید

دیگر هرگز انگشتان خود را روی ظروف مایکروویو نسوزانید

اخباردیگر هرگز انگشتان خود را روی ظروف مایکروویو نسوزانید
شناسهٔ خبر: 266926 -
خبرکاو:

یک پوشش سیلیکونی <a href= به بالای یک مایکروویو وصل می شود، یک کاسه در مایکروویو قرار می گیرد و یک پوشش سیلیکونی روی یک کاسه قرار می گیرد." width="1920" height="1080" data-credittext="Duo Cover/@julianna.claire">
Duo Cover/@julianna.claire

اگر تا به حال مجبور شده اید یک جا قابلمه یا حوله چای را دور یک کاسه سوپ داغی که به تازگی در مایکروویو پخته اید مانور دهید، می دانید که این یک درد واقعی است. به علاوه، آب آن سوپ اکنون در سراسر دستگاه شما قرار دارد. اساساً همه چیز به هم ریخته است، اما یک ابزار آشپزخانه هوشمندانه وجود دارد که می تواند کمک کند.

کاور مایکروویو مغناطیسی 3 در 1 Duo Cover راه حل همه کاره ای است که برای ظروف داغ، پاشیدن آب و گرم کردن مجدد غذای باقی مانده به آن نیاز دارید.

این ابزار آشپزخانه مفید به لطف ویدیویی از سازنده محتوا @julianna_claire توجه زیادی را به خود جلب کرده است. در یکی از ویدیوهای اخیر خود، خالق موردی را به نمایش می‌گذارد که او آن را «یافته‌ای نابغه آشپزخانه آمازون» می‌نامد. آن مورد Duo Cover است و وقتی ویدیو را ببینید، متوجه خواهید شد که چرا 42000 لایک دریافت کرده است.

پس چه چیز خاصی در مورد سیلیکون وجود دارد؟ خوب، چند چیز، در واقع، سه چیز به طور دقیق. ابتدا، Duo Cover درست در بالای مایکروویو شما قرار می گیرد و از هر ابزار دیگری خارج می شود. رویه مغناطیسی آن می تواند به هر مایکروویو فلزی بچسبد و به لطف طراحی تاشو، حتی متوجه آن نخواهید شد. در حالی که در بالای فضای داخلی دستگاه شما آویزان است، از نفوذ پاشش به تمام فلز جلوگیری می کند.

سپس، هنگامی که برای استفاده از ابزار آماده شدید، چند راه برای این کار دارید. اول، به عنوان پوششی برای غذاهایی مانند سوپ گوجه فرنگی یا اسپاگتی عمل می کند که در هنگام گرم شدن مستعد ریزش و پاشیدن هستند. هنگامی که از کاور استفاده می کنید، آن پاشیدن ها را محکم در داخل مایکروویو نگه می دارد و نه در سراسر مایکروویو. سپس، پس از اتمام، کاسه یا بشقاب داغ خود را با استفاده از کناره های ابزار بردارید. به لطف یک دسته سیلیکونی در دو طرف، انگشتان خود را نمی سوزانید.

این ابزار علاوه بر جلوگیری از پاشش آب و عمل به عنوان محافظ حرارتی، دارای بخارپز داخلی در قسمت بالایی آن است. به سادگی آب خود را بر اساس دو اندازه که روی ابزار مشخص شده است اضافه کنید و دیگر نگران باقیمانده قابلمه خشک شده نباشید.

اگر عاشق غذاهای باقیمانده هستید، نمی توانید سوپ کافی برای ناهار بخورید، یا به طور کلی از مایکروویو خود زیاد استفاده می کنید، این ابزار آشپزخانه آمازون است که نمی دانستید به آن نیاز دارید.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است