متن خبر

دیزنی نسخه های لوفی آهنگ هایش را ساخته و آنها شگفت انگیز هستند

دیزنی نسخه های لوفی آهنگ هایش را ساخته و آنها شگفت انگیز هستند

اخباردیزنی نسخه های لوفی آهنگ هایش را ساخته و آنها شگفت انگیز هستند
شناسهٔ خبر: 266137 -
خبرکاو:

دیزنی لوفی موسیقی مینی
دیزنی

اگر به دنبال فهرست پخش عالی برای مطالعه، کار، خواب یا استراحت هستید، Walt Disney Records شما را پوشش می دهد. دلیلش این است که دیزنی اخیراً نسخه های لوفی آهنگ های دیزنی مورد علاقه مینی ماوس را منتشر کرد که شگفت انگیز هستند.

بله شما آن را درست خواندید. فهرست پخش جدید Lofi Minnie: Chill شامل 16 آهنگ مورد علاقه شما از دیزنی است که توسط برخی از بزرگ ترین نام های این فضا بازسازی شده و بازسازی شده اند. ما در مورد Jazzinuf، Team Astro، Sagun، Eevee و دیگران صحبت می کنیم.

دیزنی با این سازندگان همکاری کرد تا آهنگ‌های موفقی از جمله دایره زندگی ، ما درباره برونو صحبت نمی‌کنیم ، زیبایی و هیولا ، نیازهای خالی ، رنگ‌های باد و غیره را دوباره اختراع کنند. هر آهنگ نمادین دارای ضرب‌های آرامش‌بخش و غیررسمی است که برای همه طرفداران لوفی عالی است.

فهرست پخش جدید Lofi Minnie: Chill بیش از یک ساعت آهنگ های بی وقفه ارائه می دهد. می‌توانید کل مجموعه را در Spotify، YouTube Music، Apple Music و سرویس‌های بی‌شماری دیگر پیدا کنید.

این ژانر اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است و دلیل خوبی هم دارد. در حالی که این دومین مجموعه لوفی پس از فهرست پخش Minnie: Focus است، اگر می‌خواهید با دیزنی آرامش داشته باشید، همین امروز به آن گوش دهید.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است