سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

دیجی پی بیش از ۳هزار میلیارد ریال اعتبار در ماه گذشته به کاربران خود اعطا کرد

۱۲۰۰_۱.jpg
دیجی پی از اعطای اعتبار به بیش از ۱۲ هزار کاربر در اردیبهشت ماه خبر داد. دیجی پی با افزایش پوشش کاربران خود در پرداخت اعتبار توانست در اردیبهشت ماه رکود ۳ هزار میلیارد ریال را ثبت کند. دیجی‌پی در سال ۱۳۹۹موفق شده بود مبلغ ۳۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به کاربران متقاضی خود اعطا کند. به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، ۱۲۷۵۴ کاربر در ماه اردیبهشت موفق به دریافت تسهیلات ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومانی از این شرکت ...

دیجی پی از اعطای اعتبار به بیش از ۱۲ هزار کاربر در اردیبهشت ماه خبر داد. دیجی پی با افزایش پوشش کاربران خود در پرداخت اعتبار توانست در اردیبهشت ماه رکود ۳ هزار میلیارد ریال را ثبت کند. دیجی‌پی در سال ۱۳۹۹موفق شده بود مبلغ ۳۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به کاربران متقاضی خود اعطا کند.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، ۱۲۷۵۴ کاربر در ماه اردیبهشت موفق به دریافت تسهیلات ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومانی از این شرکت شدند و مبلغ کل اعتبار تخصیص داده شده به کاربران بیش از ۳۱۰۰ میلیارد ریال بوده است. این رکورد برای اولین بار از زمان فعالیت لندتکی دیجی‌پی ثبت شده و تقریبا با کل تسهیلات ارائه شده در سال ۹۹ برابری می‌کند.

از ابتدای سال ۱۴۰۲ و با شروع همکاری دیجی‌پی و بانک تجارت، خدمات اقساطی دیجی‌پی با استقبال گسترده کاربران همراه شد و در ماه فروردین هم مبلغ ۱۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به کاربران متقاضی اختصاص یافت.

همکاری مشترک دیجی‌پی و بانک تجارت و توسعه ارائه خدمات

به دنبال آغاز همکاری دیجی‌پی و بانک تجارت، خرید اقساطی از پذیرندگان دیجی‌پی (دیجی‌کالا، سفرمارکت، مادیران، اتاقک و ...) با شرایط جدید آغاز و فرصتی فراهم شد تا متقاضیان این تسهیلات بتوانند تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال از فروشگاه‌های پذیرنده اعتبار دیجی‌پی خرید کنند و هزینه آن را به‌صورت اقساطی بپردازند.

در طرح جدید خرید اقساطی دیجی‌پی، متقاضیان با طی مراحل امکان‌سنجی و ثبت‌نام می‌توانند اعتبار مورد نظر خود را با تضمین سفته الکترونیکی یا چک از بانک تجارت دریافت و از میان بیش از ۸ میلیون تنوع کالایی در دیجی‌کالا و دیگر پذیرندگان، اقساطی خرید کنند. همچنین با اضافه شدن پذیرندگانی مانند اتاقک و سفرمارکت این اعتبار علاوه بر خرید کالا برای استفاده از خدمات گردشگری نیز قابل استفاده خواهد بود.

به گفته روابط عمومی دیجی‌پی، با توجه به حجم بالای تقاضای کاربران و استقبال از خدمات اقساطی، نیاز به تامین منابع مالی بیش از همیشه احساس می‌شود و این شرکت آمادگی دارد با بانک‌ها و موسسات مالی که مایل باشند در تامین اعتبار برای کاربران با دیجی‌پی همکاری کنند، وارد مذاکره شود.

بر این اساس بانک‌ها و موسسات مالی می‌توانند درخواست خود را به نشانی [email protected] ارسال کنند تا مراحل بعدی انجام مذاکرات در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

علاقه‌مندان به دریافت این اعتبار می‌توانند در وب‌سایت دیجی‌پی، به اطلاعات جامع‌تری درباره نحوه دریافت اعتبار خرید اقساطی و شرایط مورد نیاز برای آن دست پیدا کنند و در اپلیکیشن برای ثبت درخواست این اعتبار اقدام کنند.