اخبار, گوشی

دو مدل آیفون ۱۶ پرو نمایشگرهای بلندتری خواهند داشت

آیفون X نشان دهنده یک تغییر عمده در طراحی اپل بود – دکمه هوم و قسمت اعظم قاب بالایی حذف شدند و به صفحه نمایش اجازه می دادند به صورت عمودی کشیده شوند. این نشان دهنده پایان نمایشگرهای قدیمی ۱۶:۹ بود و ۱۹.۵:۹ به عدد ارجح تبدیل شد. سری فعلی آیفون ۱۴ همچنان از این نسبت تصویر استفاده می کند و آیفون ۱۵ نیز همینطور. با این حال، یکی پس از آن ممکن است نه.

به گفته تحلیلگر راس یانگ، آیفون ۱۶ پرو و ​​۱۶ پرو مکس به نسبت تصویر بلندتر تغییر خواهند کرد، اگرچه مشخص نیست که چقدر (احتمالاً ۲۰:۹ یا ۲۰.۵:۹). قطرها کمی از ۶.۱ اینچ و ۶.۷ اینچ به ۶.۲X و ۶.۸X افزایش خواهند یافت.

توجه داشته باشید که ما در اینجا فقط در مورد مدل های Pro صحبت می کنیم، جفت وانیلی ارتقاء خود را تا چند سال دنبال خواهد کرد - جزیره پویا در سال جاری، نرخ به روز رسانی ۱۲۰ هرتز در سال ۲۰۲۵، احتمالاً یک نسبت تصویر جدید نیز در برخی مواقع.

راس یانگ، تحلیلگر می گوید: دو مدل آیفون 16 پرو نمایشگرهای بلندتری خواهند داشت

به هر حال، بر اساس پیش بینی های یانگ، پس از سری ۱۶، آیفون ۱۷ پرو و ​​۱۷ پرو مکس با حرکت دادن سیستم Face ID در زیر نمایشگر و نگه داشتن سوراخ کوچک پانچ برای دوربین سلفی، طراحی فعلی Dynamic Island را به روز خواهند کرد. این کار مقداری از اتاق را به صورت عمودی آزاد می کند، اگرچه دسترسی به جزیره را سخت تر می کند.

منبع | از طریق

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *