سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

دوره ویدیویی برنامه نویسی Ultimate Go

golang.png
ما هیجان زده هستیم که یک دوره ویدیویی جامع برنامه نویسی Go را در کانال YouTube freeCodeCamp.org اعلام کنیم. ماموریت ما فراهم کردن دسترسی آسان به مهارت های فنی است و این دوره آخرین تلاش ما برای انجام این ماموریت است. برو: زبان آینده Go، یا Golang، زبانی استاتیکی و کامپایل شده است که توسط گوگل توسعه یافته و در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی داشته است. این زبان به دلیل سادگی، قابلیت اطمینان، ...

ما هیجان زده هستیم که یک دوره ویدیویی جامع برنامه نویسی Go را در کانال YouTube freeCodeCamp.org اعلام کنیم. ماموریت ما فراهم کردن دسترسی آسان به مهارت های فنی است و این دوره آخرین تلاش ما برای انجام این ماموریت است.

برو: زبان آینده

Go، یا Golang، زبانی استاتیکی و کامپایل شده است که توسط گوگل توسعه یافته و در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی داشته است. این زبان به دلیل سادگی، قابلیت اطمینان، کارایی و ویژگی های همزمانی قدرتمندش مشهور است. در نتیجه، توسعه دهندگان Go برخی از پردرآمدترین متخصصان صنعت فناوری هستند.

دوره جدید ما که توسط متخصصان باتجربه Lane Wagner و Allan Lires ایجاد شده است، برای صرفه جویی در ماه‌ها از گذراندن مستندات طراحی شده است. این دوره مقدمه‌ای جامع برای Go ارائه می‌دهد و شما با درس‌ها و چالش‌های عملی، نوشتن کدهای Go را به صورت نمایشی و اصطلاحی تمرین خواهید کرد.

آنچه شما یاد خواهید گرفت

این دوره در ۱۶ فصل با دقت طراحی شده است که هر کدام بر جنبه های خاصی از زبان Go تمرکز دارند. شما با اصول اولیه کامپایلرها و نحو شروع می‌کنید، سپس به تدریج به موضوعات پیشرفته‌تر مانند رابط‌ها، همزمانی با کانال‌ها و mutexes و حتی جدیدترین آپشن های ی مانند ژنریک معرفی شده در Go 1.18 می‌روید.

شما در مورد رویکرد منحصر به فرد Go برای مدیریت خطاها، برداشت زیبای آن از فهرست های مرتب شده با برش ها، و ابزار قدرتمند برای ساختار داده ها: نقشه، آشنا خواهید شد. همچنین بینش هایی در مورد الگوهای طراحی خاص Go و همچنین برخی از حقایق زبانی سرگرم کننده دریافت خواهید کرد تا سفر یادگیری خود را ادویه کنید.

پروژه های Go در دنیای واقعی

به غیر از درس های تئوری، این دوره شامل پروژه های عملی نیز می شود که طعم برنامه نویسی Go را در دنیای واقعی به شما می دهد. این پروژه ها از ساخت یک RSS Aggregator و راه اندازی پایگاه داده Postgres تا اجرای احراز هویت کلید API و مدیریت روابط چند به چند را شامل می شود.

همچنین در ایجاد یک کارگر جمع‌آوری تحقیق خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که چگونه پست‌های وبلاگ را به طور مؤثر نمایش دهید - همه در Go. این پروژه ها برای ارائه تجربه عملی و تقویت درک شما از زبان طراحی شده اند.

با مربیان آشنا شوید

لین واگنر و آلن لیرز، که بیش از ۱۸ سال تجربه کدنویسی ترکیبی دارند، راهنمای شما در این سفر آموزشی خواهند بود. لین یک مهندس ارشد، یک مدیر استخدام و یک رئیس مهندسی است. او همچنین بنیانگذار و مربی اصلی Boot.dev است. آلن تجربه و تخصص خود را به ارمغان می آورد و آنها را به یک دوتایی بی نظیر تبدیل می کند.

دوره را از امروز شروع کنید

این دوره هم برای مبتدیانی طراحی شده است که تازه وارد Go شده اند و هم برای توسعه دهندگان باتجربه ای که می خواهند عمیق تر به زبان بیایند. این یک فرصت منحصر به فرد برای یادگیری Go از متخصصان باتجربه و تمرین با پروژه های دنیای واقعی است. پس ، این فرصت را از دست ندهید تا مهارت های Go خود را ارتقا دهید.

دوره کامل را در کانال YouTube freeCodeCamp.org (تماشای ۱۰ ساعته) تماشا کنید.