اخبار, فناوری, گوشی

دل به تعهد WFH بازگشته و کارمندان را مجبور می کند به دفتر بازگردند

علیرغم اینکه ابتدا به کارگران قول داده بود که می توانند در صورت لزوم از خانه به کار خود ادامه دهند، اما دل اکنون از تصمیم خود عقب نشینی کرده و از کارگران می خواهد که به دفتر بازگردند.

برخلاف رویکردهای برخی دیگر از شرکت‌ها، به نظر می‌رسد دل از کارگرانی که در یک ساعت رفت‌وآمد زندگی می‌کنند، می‌خواهد سه روز در هفته از دفتر کار کنند، نه نقش‌های شغلی خاص.

با اذعان به اینکه ممکن است این خبر باعث شود که برخی از کارگران برای یافتن وسایل مناسب مانند مراقبت از کودک با مشکل مواجه شوند، این درخواست بر اساس "به محض اینکه بتوانید ترتیب دهید" (از طریق The Register (در برگه جدید باز می شود) ارائه می شود.

دل به دفتر باز می گردد

جف کلارک، مدیر ارشد اجرایی این خبر، این حرکت را به‌عنوان حرکتی می‌بیند که شروع به تعریف واضح‌تر از معنای کار هیبریدی برای شرکت می‌کند.

در اوایل این بیماری همه گیر، کلارک پیشنهاد کرد که تقریباً دو سوم از نیروی کار شرکت ممکن است بتوانند از راه دور به کار خود ادامه دهند، و کار را به عنوان "نتیجه، نه مکان یا زمان" نامید.

در واقعیت، به نظر می‌رسد که این یک سازش نیست، بلکه بازگشتی به حالت عادی قبل از همه‌گیری است، زمانی که کارگران معمولاً نیمی از هفته را به عنوان بخشی از یک روال ترکیبی در دفتر می‌گذرانند.

در حالی که دل تنها شرکتی نیست که از کارگران می‌خواهد به دفتر بازگردند، احساسات عمومی هنوز نامشخص است. آمازون در اوایل سال جاری از کارگران خواست تا به دفتر بازگردند که با سر و صدا مواجه شد. گوگل همین کار را انجام داد، فقط به کارکنان بخش Cloud خود بیان کرد که باید یک میز را به صورت دو روز در هفته با همکار خود به اشتراک بگذارند .

از سوی دیگر، مایکروسافت گزارشی را اعلام کرد که نشان می‌دهد کارگران واقعاً در خانه (و گاهی اوقات بیشتر از آن) مولد هستند، فقط مدیران به کارگران اعتماد ندارند.

در هر صورت، دل تنها یکی از بسیاری از شرکت‌هایی است که شروع به بازگشت به کارهای اداری کرده است. TechRadar Pro از این شرکت خواسته است تا برنامه های خود را تایید کند و چه کسانی تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

از طریق ثبت نام (در برگه جدید باز می شود)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *