سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

دقیقه TechCrunch: چرا خودروهای برقی کوچک از Rivian و Telo می توانند زمستان EV را آب کنند

رونق بزرگ EV کمی در حال محو شدن است، اما اگر به اندازه کافی طولانی نگاه کنید، جای نگرانی نیست. مطمئناً، تسلا انتظار رشد آهسته‌تری را برای فروش خودروهای خود در سال جاری دارد، و نشانه‌هایی وجود دارد که دیگر شرکت‌ها برنامه‌های خودروهای الکتریکی خود را کاهش می‌دهند، اما دلیلی برای خوش‌بین بودن نیز وجود دارد. اگر نگاهی به برخی از خودروهای برقی آینده بیندازید، ممکن است متوجه شوید که دقیقاً شبیه خودروهای فعلی و پرفروش‌ترین خودروهای بنزینی موجود نیستند. من فکر می ...

رونق بزرگ EV کمی در حال محو شدن است، اما اگر به اندازه کافی طولانی نگاه کنید، جای نگرانی نیست. مطمئناً، تسلا انتظار رشد آهسته‌تری را برای فروش خودروهای خود در سال جاری دارد، و نشانه‌هایی وجود دارد که دیگر شرکت‌ها برنامه‌های خودروهای الکتریکی خود را کاهش می‌دهند، اما دلیلی برای خوش‌بین بودن نیز وجود دارد.

اگر نگاهی به برخی از خودروهای برقی آینده بیندازید، ممکن است متوجه شوید که دقیقاً شبیه خودروهای فعلی و پرفروش‌ترین خودروهای بنزینی موجود نیستند. من فکر می کنم که این برای بهترین است - وقتی منابع برق را تعویض می کنید، می توانید بقیه طراحی خودرو را تغییر دهید، درست است؟

پس دو تشویق برای R3 ریوین و چیزی که تلو در حال پختن است، زیرا برنامه های آنها باعث تبلیغات من شده است.

خبرکاو