متن خبر

دستیار Google و وظایف تقویم شما خانه جدیدی دارند

دستیار Google و وظایف تقویم شما خانه جدیدی دارند

اخباردستیار Google و وظایف تقویم شما خانه جدیدی دارند
شناسهٔ خبر: 267949 -
خبرکاو:

Google Pixel Watch با تقویم
گوگل

اگر از یادآورها در Google Calendar و Google Assistant استفاده می‌کنید، گوگل مدتی است که به دنبال خلاص شدن از شر آنها و انتقال آنها به برنامه اختصاصی خود برای این منظور، Google Tasks بوده است. این شرکت اکنون آماده است تا این تغییر را برای همه عجله کند.

همانطور که این شرکت قبلا اعلام کرده بود، گوگل در ماه های آینده با انتقال یادآورهای موجود در تقویم گوگل و دستیار به وظایف گوگل پیش می رود. در هفته‌های آتی، کاربران شروع به دیدن پنجره‌های بازشو خواهند کرد تا آنها را از تغییر مطلع کنند و همچنین میانبری را برای انتقال یادآورهای موجود به Tasks در اختیار آنها قرار می‌دهند. با این حال، از ماه مه، Google در صورت امکان، انتقال خودکار همه یادآوری‌های باقی‌مانده به Tasks را آغاز می‌کند و اگر یادآوری‌هایی در آن دوره منتقل نشدند، همه داده‌های یادآوری باقی‌مانده در تاریخ 22 ژوئن حذف خواهند شد.

گوگل

اینطور نیست که با انتقال همه آن داده ها به Tasks هیچ عملکردی را از دست بدهید. آنها همچنین با دستیار و تقویم کار می کنند، و همچنین می توانید از Gmail، Docs، Sheets و Slides به آنها دسترسی داشته باشید. پس اگر هر چیزی، این احتمالا یک تغییر برای بهتر است.

اگر حساب شخصی دارید، گوگل باید در ماه‌های آینده به همه چیز رسیدگی کند. با این حال، اگر یک حساب تجاری دارید، ممکن است اوضاع کمی متفاوت باشد، و اگر شرکت شما Tasks را غیرفعال کرده باشد، اگر تا 22 ژوئن فعال نشود، می‌توانید تمام داده‌های یادآوری را از دست بدهید.

منبع: گوگل

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است