سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

دستگاه هوشمند جدید Roku یک سیستم مانیتورینگ خانه است

ihnaa.png
روکو Roku به آرامی محصولات خانه هوشمند خود را از دوربین های امنیتی گرفته تا لامپ ها گسترش داده است. آخرین پیشنهاد این شرکت یک سیستم مانیتورینگ خانگی با نظارت حرفه ای ۲۴/۷ اختیاری است. Roku Home Monitoring System SE که به آن گفته می شود، سیستمی با دو سنسور ورودی، یک سنسور حرکت، یک صفحه کلید بدون سیم و یک هاب با آژیر داخلی است. برای راه اندازی و اجرا به هیچ ابزاری نیاز ندارد ...
Roku Home Monitoring System SE روی یک میز
روکو

Roku به آرامی محصولات خانه هوشمند خود را از دوربین های امنیتی گرفته تا لامپ ها گسترش داده است. آخرین پیشنهاد این شرکت یک سیستم مانیتورینگ خانگی با نظارت حرفه ای ۲۴/۷ اختیاری است.

Roku Home Monitoring System SE که به آن گفته می شود، سیستمی با دو سنسور ورودی، یک سنسور حرکت، یک صفحه کلید بدون سیم و یک هاب با آژیر داخلی است. برای راه اندازی و اجرا به هیچ ابزاری نیاز ندارد و می توانید حالت های Home، Away و Off را از برنامه Roku Smart Home پیکربندی کنید. هنگامی که در یا پنجره باز می شود، یا زمانی که حرکت دیگری تشخیص داده می شود، می توانید به شما اطلاع داده شود و صفحه کلید می تواند هر زنگ هشدار را مسلح و غیرفعال کند.

استفاده <a href= از فرمان صوتی برای مشاهده فیدهای دوربین در تلویزیون Roku" width="1920" height="1080" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">
روکو

شما می توانید از سیستم مانیتورینگ به تنهایی استفاده کنید و خودتان مشکلات را تحلیل کنید، یا می توانید اشتراک نظارت حرفه ای ۲۴ ساعته را تا Noonlight پرداخت کنید. با اشتراک، شخصی از راه دور هنگام فعال شدن زنگ هشدار تحلیل می کند و در صورت نیاز با مجری قانون تماس می گیرد. این اشتراک ۱۰ دلار در ماه یا ۱۰۰ دلار در سال هزینه دارد، و Roku او میگوید هر کسی که صورت‌حساب سالانه را فعال کند، سال اول را با ۵۰ درصد تخفیف دریافت می‌کند. قیمت خود سیستم ۱۰۰ دلار است.

اعلامیه Roku اشاره می‌کند که سیستم مانیتورینگ خانگی «با مشارکت آزمایشگاه‌های Wyze توسعه یافته است»، اما این ممکن است دست کم گرفته شود - به نظر می‌رسد که با کیت اصلی Wyze Home Monitoring Core Starter یکسان است. قیمت‌های سیستم و سرویس نظارت Wyze نیز یکسان است. تنها تفاوت این است که شما از برنامه خانه هوشمند Roku برای مدیریت استفاده می کنید، به جای برنامه Wyze، و Roku در حال ایجاد برخی ادغام با تلویزیون های هوشمند خود است. برای مثال، دوربین‌های Roku می‌توانند فیدهای ویدیویی را در تلویزیون‌های Roku نمایش دهند و این شرکت در حال کار بر روی اعلان‌های هشدار تلویزیونی برای سیستم نظارت است.

سیستم مانیتورینگ خانه هوشمند Roku SE

سیستم جدید نظارت بر خانه Roku با دوربین های هوشمند این شرکت برای تنظیم آلارم و تشخیص حرکت از هر نقطه، با نظارت حرفه ای ۲۴/۷ اختیاری کار می کند.

Roku Home Monitoring System SE از امروز به طور انحصاری از فروشگاه اینترنتی والمارت و Roku برای خرید در دسترس است.

خبرکاو