سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

در چاپگر سه بعدی Anycubic Photon M3 Premium بیش از ۲۷۵ دلار صرفه جویی کنید

ss5oyRa9a2tUE8LWfQDb7f-1200-80.jpg
اگر تا به حال یک چاپگر سه بعدی ممتاز با تخفیف می خواستید، ممکن است بخواهید Anycubic Photon M3 Premium 8K را تحلیل کنید که اکنون بیش از ۲۷۵ دلار در آمازون تخفیف دارد. تخفیف ۲۷۵ دلاری (در برگه جدید باز می شود) صرفه جویی ۳۳ درصدی در چاپگر سه بعدی ممتاز است که ما آن را به عنوان یکی از بهترین چاپگرهای سه بعدی موجود در بازار ارزیابی می کنیم. ما از این ...

اگر تا به حال یک چاپگر سه بعدی ممتاز با تخفیف می خواستید، ممکن است بخواهید Anycubic Photon M3 Premium 8K را تحلیل کنید که اکنون بیش از ۲۷۵ دلار در آمازون تخفیف دارد.

تخفیف ۲۷۵ دلاری (در برگه جدید باز می شود) صرفه جویی ۳۳ درصدی در چاپگر سه بعدی ممتاز است که ما آن را به عنوان یکی از بهترین چاپگرهای سه بعدی موجود در بازار ارزیابی می کنیم. ما از این معامله هیجان‌زده هستیم زیرا در تحلیل Anycubic Photon M3 Premium به دلیل حجم ساخت زیاد و کیفیت چاپ عالی، به آن امتیاز بسیار بالایی دادیم. شما همچنین پنج قطعه فیلم ضد خش نیز در این معامله دریافت خواهید کرد. شایان ذکر است که سهام در حال کاهش است، پس اگر بخواهید ممکن است به زودی اقدام کنید.

چیزهای زیادی در مورد این چاپگر سه بعدی وجود دارد و می توانید مشخصات آن را با کمی جزئیات بیشتر در زیر تحلیل کنید. همانطور که معاملات چاپگرهای سه بعدی پیش می رود، این یک مدل بسیار خوب است، زیرا در مدلی که حجم چاپ زیاد، دقت بالای ۸K، LCD تک رنگ، فیلترهای دوگانه هوای داخلی و منوها را به راحتی می توانید ارائه دهد، صرفه جویی زیادی می کند.

هیچ کتمانی وجود ندارد که این یک پرینتر سه بعدی درجه یک و سطح بالا است که برای کسانی که به دنبال جدی گرفتن چاپ خود هستند مناسب است. اما مهم است که بدانیم چرا این مدل یک مدل رده بالا است و چه چیزی آن را چنین می کند. برای شروع، با وضوح ۸K (7680x4320) چاپ می‌کند، پس جزئیات مدل‌هایی که می‌توانید چاپ کنید عالی است.

این چاپگر همچنین بزرگتر و بهتر از نسخه های قبلی خود است زیرا دارای حجم چاپ ۲۱۹ x 123 x 250 میلی متر (عرض x عمق x ارتفاع) است و علاوه بر این، می تواند نسبتا سریع نیز چاپ کند، به طور دقیق ۴ میلی متر بر ثانیه. رابط ۴.۳ اینچی کنترل لمسی است و چاپگر دارای فیلتر داخلی Airpure Anycubic است.

علاوه بر مشخصات عالی این چاپگر، متوجه خواهید شد که دارای ویژگی های بسیار کاربر پسند نیز می باشد. از طریق اپلیکیشن Anycubic، کاربران می‌توانند به صورت آنلاین پیشرفت چاپ را برش داده، چاپ کنند و تحلیل کنند. این چاپگر همچنین دارای صفحه نمایش تک رنگ LCD 10 اینچی و منوهای کاربرپسند است.

در مجموع، این صرفه جویی زیادی در یک مدل بسیار بالا دارد، پس چه چیزی را دوست ندارید؟ شما همچنین پنج قطعه فیلم ضد خش دریافت می کنید که به صفحه نمایش از هر رزینی که روی آن می چکد کمک می کند. اما اگر به دنبال یک مدل ممتاز با تخفیف هستید، این می تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

الکساندر کاکس را در توییتر @Coxy_97Official دنبال کنید (در برگه جدید باز می شود) . ما را در توییتر @Spacedotcom (در برگه جدید باز می شود) و در فیس بوک (در برگه جدید باز می شود) دنبال کنید .