سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

در روزهای پر تب و تاب فوتبالی/پوستر «نیما و سهراب» رونمایی شد

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، پوستر مستند فوتبالی «نیما و سهراب» اثر حسین همایونفر با طراحی مرتضی شجاعی رونمایی شد. این روزها که جام ملت‌های آسیا در حال برگزاری و تب و تاب فوتبال برقرار است، پوستر مستند فوتبالی «نیما و سهراب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین همایونفر رونمایی شد. تصویربرداری این مستند در جام جهانی قطر انجام شده و مراحل تدوین آن به تازگی به پایان رسیده ...

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، پوستر مستند فوتبالی «نیما و سهراب» اثر حسین همایونفر با طراحی مرتضی شجاعی رونمایی شد.

این روزها که جام ملت‌های آسیا در حال برگزاری و تب و تاب فوتبال برقرار است، پوستر مستند فوتبالی «نیما و سهراب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین همایونفر رونمایی شد. تصویربرداری این مستند در جام جهانی قطر انجام شده و مراحل تدوین آن به تازگی به پایان رسیده است.

«نیما و سهراب» روایت پدر و پسری ایرانی است که در کشور انگلستان زندگی می‌کنند و برای دیدن و تشویق بازی تیم ملی ایران به جام‌جهانی قطر سفر می‌کنند.

«نیما و سهراب» محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی‌ است، مجتبی یزدی‌زاده تدوین و اصلاح رنگ آن را برعهده داشته و مرتضی شجاعی پوستر را طراحی کرده است.

۲۲۰

خبرکاو