سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

در اینجا بهترین نگاه ما به طراحی آیفون 15 اولترا است

Sv2zRaL85zU4YJDJvbojDY-1200-80.jpg
سر و صدای زیادی در مورد مدل آیفون 15 اولترا که اواخر امسال وارد بازار می شود – اساساً آیفون 15 پرو مکس با نامی جدید – شنیده می شود و اکنون یک ویدیوی طولانی که یک ماکت را نشان می دهد بهترین نگاه ما را به این گوشی هوشمند ارائه کرده است. این ویدئو و ماکت از طریق Unbox Therapy ارائه شده است (در برگه جدید باز می شود) . دقیقاً مشخص نیست که منشأ ...

سر و صدای زیادی در مورد مدل آیفون 15 اولترا که اواخر امسال وارد بازار می شود – اساساً آیفون 15 پرو مکس با نامی جدید – شنیده می شود و اکنون یک ویدیوی طولانی که یک ماکت را نشان می دهد بهترین نگاه ما را به این گوشی هوشمند ارائه کرده است.

این ویدئو و ماکت از طریق Unbox Therapy ارائه شده است (در برگه جدید باز می شود) . دقیقاً مشخص نیست که منشأ این واحد ساختگی چیست، اما به نظر می‌رسد که بر اساس تمام افشاگری‌ها و شایعاتی که تا این لحظه منتشر شده است، جمع‌آوری شده است.

ما حاشیه‌های نازک‌تر، درگاه USB-C و لبه‌های گرد را داریم که همگی قبلاً پیش‌بینی شده‌اند. در این ویدئو همچنین به احتمال قاب تیتانیومی فوق العاده قوی اشاره شده است، شایعه ای که از سال گذشته در حال پخش است، و شامل اشاره ای به نشت Thunderbolt 3 است که چند روز پیش در مورد آن شنیدیم.

قاب ها و دکمه ها

لوئیس هیلسنتگر، میزبان Unbox Therapy، کولیس‌های خود را برای اندازه‌گیری حاشیه‌های فوق‌العاده نازک در ماکت آیفون 15 اولترا بیرون می‌کشد و همانطور که قبلاً گزارش شده بود، 1.55 میلی‌متر می‌آید. به نظر می رسد که آیفون 15 اولترا نیز چند کسری میلی متر ضخیم تر از آیفون 14 پرو مکس خواهد بود.

همچنین می بینیم که سوئیچ بی صدا به یک دکمه تبدیل شده است و دو دکمه صدا در یک دکمه ترکیب شده اند. به نظر می رسد که دکمه های حالت جامد شایعه شده امسال وارد بازار نخواهند شد.

در حالی که چیز زیادی در اینجا وجود ندارد که کاملاً جدید باشد، جالب است که ببینیم گوشی هوشمند پرچمدار در شکل فیزیکی خود چگونه به نظر می رسد. خود Hilsenteger می گوید هیچ تضمینی وجود ندارد که این مدل با گوشی واقعی مطابقت داشته باشد، پس این را در نظر داشته باشید. اگر اپل به برنامه معمول خود پایبند باشد، باید شاهد رونمایی از سری آیفون 15 در ماه سپتامبر باشیم.


تجزیه و تحلیل: اپل چگونه Pro می تواند پیش رود؟

جالب است که به نظر می رسد اپل آماده است نام آیفون پرو مکس را به آیفون اولترا تغییر دهد – این مشکلی است که در این ویدیو نیز مطرح می شود، و در این مرحله به هیچ وجه مطمئن نیستیم که شاهد برندسازی جدیدی برای آن باشیم. آیفون های اپل

اگر به دیگر محصولات اپل نگاهی بیندازید، از عبارت های Pro و Max استفاده می شود، همانطور که از کلمه Ultra در Apple Watch Ultra استفاده می شود. به نظر می رسد اگر آیفون 15 اولترا را در اواخر سال جاری دریافت کنیم، این طرح های نام گذاری به این زودی ها ساده تر نمی شوند.

آنچه واضح به نظر می رسد این است که اپل می خواهد مردم را به سمت گوشی های گران تر سوق دهد. ما شاهد بودیم که آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس مجموعه‌ای از آپشن های انحصاری را نه در مدل‌های ارزان‌تر، از جمله چیپست اپل A16 Bionic در داخل، دریافت کردند.

در سال 2023، تفاوت بین دو مدل ارزان‌تر آیفون 15 و دو مدل گران‌تر می‌تواند بیشتر از همیشه باشد. در حالی که احساس می شود مدل استاندارد تا حدودی در حال فراموش شدن است، حداقل طیف وسیع تری از قیمت ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.