متن خبر

در اینجا آمده است که کاسه غذای حیوان خانگی شما چقدر به تمیز کردن نیاز دارد

در اینجا آمده است که کاسه غذای حیوان خانگی شما چقدر به تمیز کردن نیاز دارد

اخباردر اینجا آمده است که کاسه غذای حیوان خانگی شما چقدر به تمیز کردن نیاز دارد
شناسهٔ خبر: 266581 -
خبرکاو:

سگ و گربه <a href= به کاسه غذا نگاه می کنند." width="1600" height="900">
Chendongshan/Shutterstock.com

به عنوان صاحبان حیوانات خانگی، ما معمولاً برای بسیاری از چیزها برنامه داریم، مانند زمانی که نوزادان خز ما غذا می خورند یا از حمام استفاده می کنند. اما یک چیزی که بسیاری از ما به طور قطع نمی دانیم این است که چند بار باید کاسه های غذا و آب حیوان خانگی خود را تمیز کنیم (و این دفعات بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید).

آیا می دانستید کاسه های غذای حیوان خانگی شما باید بعد از هر وعده غذایی با آب و صابون تمیز شود؟

دامپزشک Katie Malensek به Chewy بيان کرد که شستن آنها پس از هر بار استفاده ایده آل است زیرا ذرات غذای خشک و بزاق حاوی باکتری هایی هستند که می توانند بدون پاکسازی مناسب تکثیر شوند. مالنسک گفت، همانطور که بعد از غذا خوردن بشقاب های خود را تمیز می کنیم، باید همین کار را برای حیوانات خانگی خود نیز انجام دهیم.

در مورد کاسه های آب، آنها باید یک بار در روز تمیز شوند.

معمولاً در کاسه های آب و غذای حیوان خانگی ما سالمونلا، ای کولای، جلبک و کپک یافت می شود که برای همه افراد خانه مضر است، نه فقط حیوانات خانگی ما.

در واقع، بنیاد ملی بهداشت، کاسه‌های حیوانات خانگی را بعد از اسفنج آشپزخانه، سینک ظرفشویی و جای مسواک، چهارمین اقلام آلوده کننده در خانه قرار داد. آنها توصیه می کنند کاسه ها را از داخل ماشین ظرفشویی بگذرانید یا آنها را به طور کامل با آب گرم و صابون بشویید.

منطقی است، درست است؟ تصور کنید یک بشقاب غذا درست کنید و یک ظرف کثیف و استفاده شده را بگیرید. ما می دانیم که این ممکن است برای شما یک خبر بوده باشد، پس دفعه بعد که برای شستن کاسه سگ خود می روید، فراموش نکنید که با عذرخواهی او را روی شکمش بمالید (البته احتمالاً قبلاً شما را بخشیده است).

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است