متن خبر

درایورهای AMD دوباره سیستم های ویندوز 11 را خراب می کنند

درایورهای AMD دوباره سیستم های ویندوز 11 را خراب می کنند

اخباردرایورهای AMD دوباره سیستم های ویندوز 11 را خراب می کنند
شناسهٔ خبر: 267095 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

درایورهای AMD شهرت پیچیده ای دارند، اما معمولاً کل سیستم عامل شما را خراب نمی کنند. متاسفانه برای برخی از کاربران، آخرین درایور Adrenalin 23.2.1 AMD برای پردازنده‌های گرافیکی سری Radeon RX 6000 و RX 7000 دقیقاً این کار را انجام می‌دهد.

در پاسخ به اعلامیه توییتر AMD (در برگه جدید باز می شود) در مورد به روز رسانی درایور تازه منتشر شده، تعدادی از کاربران به پاسخ ها پرداختند تا شکایت کنند که به روز رسانی آنها را از بوت شدن در ویندوز باز می دارد.

کل کامپیوتر من خراب شد، حالا باید دوباره ویندوز را از ابتدا تنظیم کنم. با تشکر 15 فوریه 2023

بیشتر ببین

اگرچه غیرعادی نیست که به‌روزرسانی درایور باعث مشکلات سیستم شود، به ندرت پیش می‌آید که درایور واقعاً یک سیستم عامل را خراب کند. ما هنوز مشکل درایور را تایید نکرده‌ایم، اما حساب رسمی توییتر برای ابزار ضبط فریم CapFrameX دلیل احتمالی این مشکل را توییت کرده است که نشان می‌دهد ممکن است درایور در حال ایجاد تغییراتی در بایوس سیستم باشد.

[به روز رسانی] به نظر می رسد درایور تنظیمات BIOS را تغییر می دهد. هنگامی که سیستم شما پس از نصب درایور بوت نمی شود، گزینه های بوت را تحلیل کنید. فقط OS را دوباره نصب نکنید. 15 فوریه 2023

بیشتر ببین

CapFrameX همچنین به یک پست انجمن در سایت فناوری آلمانی ComputerBase (در برگه جدید باز می شود) در مورد این مشکل اشاره می کند که به نظر می رسد سایر کاربران سایت نیز آن را تأیید می کنند. TechRadar درباره گزارش‌ها با AMD تماس گرفته است و در صورت و زمانی که از شرکت پاسخی دریافت کنیم، این پست را به‌روزرسانی خواهد کرد.

پاشنه آشیل AMD دوباره ضربه می زند؟

مسلما AMD بهترین کارت گرافیک موجود در بازار را در حال حاضر برای گیمرها می‌سازد (حداقل برای کسانی که نمی‌توانند نزدیک به دو کارت گرافیک برای GPU بپردازند)، اما برای تیم Red در نبرد همیشگی خود با رقیب اصلی Nvidia کار آسانی نیست. .

همانطور که تعدادی از کاربران در پاسخ به توییت AMD در مورد درایور جدید شکایت کردند، کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 6000 AMD چند ماه است که به‌روزرسانی عمده دریافت نکرده‌اند و عدم انتشار درایورهای AMD حتی یک نقطه فروش برای Nvidia بوده است. اگرچه معمولا قانع کننده ترین نیست).

مشکل درایور در زمانی مطرح می‌شود که AMD با قدرت کارت‌های گرافیکی RDNA 3، جایگاه زیادی را بر رقیب خود در بازار پردازنده‌های گرافیکی مصرفی به دست آورده است و این مشکل احتمالاً گیمرها را از خرید کارت‌های گرافیکی AMD منصرف نمی‌کند. اگر کاربران بیشتری با این نوع مشکلات جدی مواجه شوند، ممکن است به سرعت تغییر کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است