متن خبر

دانلود Easy Win Config 2022 x86/x64 – ابزار کانفیگ سریع و آسان در ویندوز

دانلود Easy Win Config 2022 x86/x64 – ابزار کانفیگ سریع و آسان در ویندوز

اخباردانلود Easy Win Config 2022 x86/x64 – ابزار کانفیگ سریع و آسان در ویندوز
شناسهٔ خبر: 225441 -
خبرکاو:

دانلود Easy Win Config 2022 x86/x64 - ابزار کانفیگ سریع <a href=http://khabarkaav.ir> و </a> آسان <a
href=http://khabarkaav.ir> داخل </a> ویندوز

دانلود Easy Win Config

| ابزار کانفیگ سریع و آسان داخل ویندوز |

Easy Win Config 2022 x86/x64 نرم افزاری است که امکان کانفیگ داخل ویندوز را به شکل ساده‌تر و بدون نیاز به مراجعه به تنظیمات پیچیده‌ی آن میسر می‌کند. این نرم افزار، شامل برخی تنظیمات و آپشن‌های پرکاربرد داخل ویندوز است که با استفاده از آن‌ها شما می‌توانید بسیاری از گزینه‌های مورد نظر خود را با سهولت بیشتری مدیریت کنید. این برنامه، دارای تنظیماتی از قبیل فعال / غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز، جلوگیری از دسترسی اپلیکیشن‌های مختلف به اینترنت و همینطور امکان استفاده از دی‌ان‌اس (DNS) آدرس مورد نظر شما برای دسترسی به وب‌سایت‌ها است. طرز کار با این برنامه بسیار ساده و آسان بوده و شما طی چند کلیک ساده می‌توانید به کانفیگ‌های مختلف آن دسترسی داشته باشید.

همانطور که می‌أانید، داخل نسخه‌های جدید سیستم‌عامل ویندوز قابلیت آپدیت خودکار دائما شما را وادار به بروزرسانی سیستم‌عامل به آخرین نسخه می‌کند. اگر که به دنبال راهکاری برای فعال و غیرفعال‌سازی ساده‌تر این قابلیت هستید، توصیه می‌کنیم که این کار را به کمک ابزار کانفیگ جدید ویندوز انجام دهید. علاوه بر این، داخل صورتی که نیاز دارید دسترسی برخی اپلیکیشن‌های نصب شده داخل ویندوز به شبکه‌ی اینترنت را بگیرید تا امکان استفاده از اینترنت داخل آن‌ها وجود نداشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم استفاده از این ابزار کم‌حجم و ساده را حتما داخل دستور کار قرار دهید. داخل کنار این‌ها، شما می‌توانید با تغییر دادن دی‌ان‌اس آدرس شبکه خود از طریق این برنامه، با روشی ساده و سریع‌تر این عمل را به انجام برسانید. هم اکنون می توانید نرم افزار Easy Win Config را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Easy Win Config :

– دارا بودن امکان نصب و راه‌اندازی ساده و سریع

– امکان فعال یا غیرفعال‌سازی سریع آپدیت ویندوز

– امکان تنظیم DNS دلخواه برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و سرویس‌های آنلاین

– توانایی بلاک یا مسدود ساختن دسترسی برنامه‌های مختلف به اینترنت

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

Easy Win Config.cover1 300x280 - دانلود Easy Win Config 2022 x86/x64 - ابزار کانفیگ سریع <a href=http://khabarkaav.ir> و </a> آسان <a
href=http://khabarkaav.ir> داخل </a> ویندوز Easy Win Config.cover2 300x280 - دانلود Easy Win Config 2022 x86/x64 - ابزار کانفیگ سریع <a href=http://khabarkaav.ir> و </a> آسان <a
href=http://khabarkaav.ir> داخل </a> ویندوز

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" داخل داخل کشور میزبانی می شوند و داخل سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. داخل صورت نیمه بها نبودن می توانید داخل سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

اخبار مرتبط :

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو