متن خبر

دانلود Audio Reader XL 22.0.0 – نرم افزار تبدیل کردن متن به گفتار

دانلود Audio Reader XL 22.0.0 – نرم افزار تبدیل کردن متن به گفتار

اخباردانلود Audio Reader XL 22.0.0 – نرم افزار تبدیل کردن متن به گفتار
شناسهٔ خبر: 175483 -
خبرکاو:

دانلود Audio Reader XL 20.0.1 - نرم افزار تبدیل کردن متن به  <a href=http://khabarkaav.ir> بيان کرد </a> ار

دانلود Audio Reader XL

| نرم افزار تبدیل کردن متن به بيان کرد ار |

Audio Reader XL 22.0.0 نام یک محصول نرم افزاری جدید و قدرتمند به منظور تشخیص متن و تبدیل آن به بيان کرد ار است که با تمامی فرمت‌های متنی سازگاری کامل دارد. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا بتوانید کلمات و عبارات متنی موجود در اسناد دیجیتالی خود را به بيان کرد ار و صدای صوتی تبدیل کنید. در واقع این برنامه می‌تواند کامپیوتر شما را به یک ماشین خواندن متن تبدیل کند تا شما بتوانید از روی اینگونه عبارات، صداهایی قابل فهم و شفاف را تحویل بگیرید. این نرم افزار ضمن مجهز بودن به هوش مصنوعی بسیار قوی می‌تواند متون دیجیتالی شما را به صدای صوتی و قابل فهم تبدیل کند که بدون هیچ پیچیدگی خاصی بتوانید انواع سندها را به بيان کرد ار صوتی تبدیل نمایید.

طرز کار با این برنامه بسیار ساده و آسان است و به منظور بهره‌گیری از امکانات آن نیاز به مهارت خاصی نخواهید داشت. علاوه بر این، نرم افزار مذکور قادر است در پایان هر پاراگراف یک وقفه طبیعی را در خواندن متن اجرا کند تا صدای خروجی به مانند صدای یک انسان واقعی جلوه نماید. علاوه بر این شما می‌توانید بخش‌هایی از متن را که دوست دارید از بيان کرد ار توسط برنامه حذف کنید که از جمله این بخش‌های اضافه می توان به شماره صفحات و اطلاعاتی از این دست اشاره کرد. این برنامه همچنین می‌تواند در پس‌زمینه ویندوز فعالیت کند تا در زمان لازم بتوانید از مزایای آن نهایت بهره را ببرید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Audio Reader XL را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Audio Reader XL :

– اضافه کردن امکان خواندن متن به ویندوز

– قابلیت تبدیل متن دیجیتالی به صدا و بيان کرد ار صوتی

– امکان تهیه خروجی صوتی در فرمت‌های مختلف

– سازگاری با انواع فرمت‌های متنی

– امکان تبدیل متون ایمیل‌ها به بيان کرد ار صوتی

تصاویری از محیط نرم افزار :

Audio Reader XL.cover1 300x218 - دانلود Audio Reader XL 22.0.0 - نرم افزار تبدیل کردن متن به  <a href=http://khabarkaav.ir> بيان کرد </a> ار

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

اخبار مرتبط :

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو